Gå til hovedindhold

Heatcom Gulvvarmemåtte Flxmat 3 100W/m² 5,8m² (0,5m x 11,60m)

HeatcomEludstyrEAN: 5707359508847
Pris fra 1.606 krtil 1.899 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 293 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.489 kr 27. maj

Sammenlign priser på Gulvvarmemåtte Flxmat 3 100W/m² 5,8m² (0,5m x 11,60m) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1606 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Heatcom FLX3 gulvvarmemåtte, 100W/m², 580W, 5,8 m²
1.606 kr
Til butik
Heatcom FLX3 gulvvarmemåtte, 100W/m², 580W, 5,8 m² billede

Produktinformation

Gulvvarmemåtte til større rum og renovering Med denne Heatcom gulvvarmemåtte på 5,8 m² får du en praktisk løsning til opvarmning af større rum som badeværelse, entré eller bryggers. Måtten er kun 3,4 mm tyk og passer perfekt, hvis du vil holde byggehøjden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Heatcom
Kategori: Varme
Størrelse: 0.5 m x 11.6 m
EAN: 5707359508847
Varenr.: 6235508847
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gulvvarmemåtte Flxmat 3 100W/m² 5,8m² (0,5m x 11,60m)
1.606,61 kr
Til butik
Gulvvarmemåtte Flxmat 3 100W/m² 5,8m² (0,5m x 11,60m) billede

Produktinformation

Ved brug af Heatcoms varmemåtter drages der fordel af exceptionel kvalitet, nymoderne design og nemme installationsløsninger. Varmemåtterne kan bruges under all gulvtyper, direkte i fliseklæb, flydespartel til brug som enden den primære varmekilde eller t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 5707359508847
Varenr.: 15844277748047
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Flxmat 3 100 W/m² 5,8m² (0,5m x 11,60m)
1.644 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Heatcom FLX3 gulvvarmemåtte, 100W/m², 580W, 5,8 m²
1.699 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Heatcom FLX3 gulvvarmemåtte, 100W/m², 580W, 5,8 m²
1.699 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Heatcom FLX3 gulvvarmemåtte, 100W/m², 580W, 5,8 m²
1.785 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Heatcom FLX3 gulvvarmemåtte, 100W/m², 580W, 5,8 m²
1.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gulvvarmemåtte Flxmat 3 100W/m² 5,8m² (0,5m x 11,60m) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gulvvarmemåtte Flxmat 3 100W/m² 5,8m² (0,5m x 11,60m) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl1.606 kr1.606 krKøb
2EL-GROSSISTEN1.606,61 kr1.606,61 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.644 kr1.644 krKøb
4CompletVVS1.699 kr1.699 krKøb
5LavprisVVS1.699 kr1.699 krKøb
6BilligVVS DK1.785 kr1.785 krKøb
7Greenline1.899 kr1.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gulvvarmemåtte Flxmat 3 100W/m² 5,8m² (0,5m x 11,60m)

PriceData har fulgt prisen på Gulvvarmemåtte Flxmat 3 100W/m² 5,8m² (0,5m x 11,60m) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.489 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 1.871 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.597 kr.

Den nuværende pris på 1.606 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Gulvvarmemåtte Flxmat 3 100W/m² 5,8m² (0,5m x 11,60m). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Gulvvarmemåtte Flxmat 3 100W/m² 5,8m² (0,5m x 11,60m) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.606 kr42 kr (3%)
31. maj 20261.564 kr38 kr (2%)
30. maj 20261.602 kr113 kr (8%)
27. maj 20261.489 kr38 kr (2%)
26. maj 20261.527 kr38 kr (3%)
17. maj 20261.489 kr38 kr (2%)
16. maj 20261.527 kr38 kr (3%)
10. maj 20261.489 kr38 kr (2%)
9. maj 20261.527 kr38 kr (3%)
17. apr. 20261.489 kr58,69 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret