Gå til hovedindhold

Gulvtæppe Bloomingville Aco 120x180 cm håndvævet bomuld sort med geometrisk mønster

BloomingvilleTekstilerEAN: 5711173268399
Pris fra 249 krtil 839 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 590 kr (70% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 209,95 kr 29. maj

Sammenlign priser på Gulvtæppe Bloomingville Aco 120x180 cm håndvævet bomuld sort med geometrisk mønster og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville - Aco Tæppe, Sort, Bomuld 120x180 cm
-62%249 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Aco Tæppe, Sort, Bomuld 120x180 cm billede

Produktinformation

Aco-tæppet fra Bloomingville er et smukt rektangulært tæppe med et geometrisk design i sort Tæppet er lavet af bomuld, og dets elegante æstetik bringer varme til gulvet i hjemmet. Mål: W: 120cm, L: 180cm

Produktspecifikationer

Kategori: Best selling products
EAN: 5711173268399
Varenr.: 53717624226122
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Gulvtæppe "Aco" sort m/ mønster - Bloomingville - 120x180
649 kr
Til butik
Gulvtæppe "Aco" sort m/ mønster - Bloomingville - 120x180 billede

Produktinformation

Mål: 120x180 cm. Materiale: 55% Cotton, 24% Polyester, 21% Viscose Flot sort gulvtæppe, Aco fra Bloomingville. Tæppet er lavet af bomuld med et fantastisk fint mønster - perfekt under dit spisebord eller sofabord. Gulvtæppet slidstærkt og kan sagtens l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Gulvtæpper
EAN: 5711173268399
Varenr.: 11136
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Aco Tæppe, Sort, Bomuld
649 kr
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gulvtæppe Bloomingville Aco 120x180 cm håndvævet bomuld sort med geometrisk mønster
839 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gulvtæppe Bloomingville Aco 120x180 cm håndvævet bomuld sort med geometrisk mønster koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gulvtæppe Bloomingville Aco 120x180 cm håndvævet bomuld sort med geometrisk mønster koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven249 kr249 krKøb
2Mostersskur.dk649 kr649 krKøb
3Rikki Tikki Shop649 kr649 krKøb
4Likehome.dk839 kr839 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gulvtæppe Bloomingville Aco 120x180 cm håndvævet bomuld sort med geometrisk mønster

PriceData har fulgt prisen på Gulvtæppe Bloomingville Aco 120x180 cm håndvævet bomuld sort med geometrisk mønster i 179 dage. Laveste pris i perioden er 208,69 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 260 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 19% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Gulvtæppe Bloomingville Aco 120x180 cm håndvævet bomuld sort med geometrisk mønster. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Gulvtæppe Bloomingville Aco 120x180 cm håndvævet bomuld sort med geometrisk mønster de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026249 kr39,05 kr (19%)
29. maj 2026209,95 kr39,05 kr (16%)
28. maj 2026249 kr39,05 kr (19%)
20. maj 2026209,95 kr
19. maj 2026210 kr
14. apr. 2026209,95 kr1,05 kr (0%)
13. apr. 2026211 kr1,05 kr (1%)
31. mar. 2026209,95 kr1,05 kr (0%)
28. mar. 2026211 kr88 kr (29%)
27. mar. 2026299 kr88 kr (42%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret