Gå til hovedindhold

Gucci - Flora Gorgeous Gardenia Intense Eau de Parfum - 30 ml

GucciParfume og eau de cologneEAN: 3616305275769
Pris fra 501,39 krtil 735 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 233,61 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 442,09 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Gucci - Flora Gorgeous Gardenia Intense Eau de Parfum - 30 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 501.39 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gucci Flora Gorgeous Gardenia EDP Intense 30 ml
-32%501,39 kr
Før 735 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gucci Flora Gorgeous Gardenia EDP Intense 30 ml billede

Produktinformation

Gucci Flora Gorgeous Gardenia EDP Intense er en uimodståelig duft, der kombinerer blomstrende skønhed med dyb, sensuel intensitet. Fra det første sprøjt omfavnes du af sprudlende italiensk mandarin, som vækker dine sanser og sætter scenen for en duftrejse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gucci
EAN: 3616305275769
Varenr.: 120282
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum Intense 30 ml
502 kr
Til butik
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum Intense 30 ml billede

Produktinformation

Oplev et nyt niveau af sensualitet med Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum Intense – en duft, hvor elegance møder dybde og intensitet i en hypnotisk blomsterkomposition. Det er den mest intense Flora-duft til dato, hvor elegance og sensualitet forenes i en kraftfuld og balanceret duft fyldt med rigdom og raffinement. Duften åbner friskt med italiensk mandarinessens som vækker sanserne med sin livlige energi. I hjertet fletter gardenia og hedione sig sammen og skaber en blomstrende, drømmende og glædesfyldt følelse. Basen hviler på varm sandeltræessens som forstærker den blomstrede sensualitet og efterlader et blødt, træagtigt slør – som et euforisk kram på huden. Den ikoniske Flora-flakon stråler i luksuriøs fuchsia og prydes af Guccis signaturmønster. Det gyldne “Intense”-tryk signalerer duftens enestående dybde og strålende kraft – en forførende duft til enhver lejlighed.• Sensuel, blomstrende og intens• Duftfamilie: Floral Woody Gourmand• Eau de Parfum Intense• Langvarig duftTop: Italiensk mandarinHjerte: Gardenia, hedioneBase: Sandeltræ Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum Intense 30 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gucci
Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 30.000000000
Artikel nr.: 66571
EAN: 3616305275769
Varenr.: 1135-483-0030
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense Eau de Parfum - 30 ml
525 kr
Til butik
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense Eau de Parfum - 30 ml billede

Produktinformation

Oplev et nyt niveau af sensualitet med Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum Intense – en duft, hvor elegance møder dybde og intensitet i en hypnotisk blomsterkomposition. Det er den mest intense Flora-duft til dato, hvor elegance og sensualitet forenes i en kraftfuld og balanceret duft fyldt med rigdom og raffinement. Duften åbner friskt med italiensk mandarinessens som vækker sanserne med sin livlige energi. I hjertet fletter gardenia og hedione sig sammen og skaber en blomstrende, drømmende og glædesfyldt følelse. Basen hviler på varm sandeltræessens som forstærker den blomstrede sensualitet og efterlader et blødt, træagtigt slør – som et euforisk kram på huden. Den ikoniske Flora-flakon stråler i luksuriøs fuchsia og prydes af Guccis signaturmønster. Det gyldne “Intense”-tryk signalerer duftens enestående dybde og strålende kraft – en forførende duft til enhver lejlighed. • Sensuel, blomstrende og intens • Duftfamilie: Floral Woody Gourmand • Eau de Parfum Intense • Langvarig duft Top: Italiensk mandarin Hjerte: Gardenia, hedione Base: Sandeltræ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gucci
Kategori: Dameparfume
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 193910
EAN: 3616305275769
Varenr.: 193910
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Gucci - Flora Gorgeous Gardenia Intense Eau de Parfum - 30 ml
-26%545 kr
Før 735 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gucci Flora Gorgeous Gardenia EdP Intense (30 ml)
-25%551 kr
Før 735 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau De Parfum Intense 30 ml
735 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gucci - Flora Gorgeous Gardenia Intense Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gucci - Flora Gorgeous Gardenia Intense Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk501,39 kr501,39 krKøb
2Lyko DK502 kr502 krKøb
3NordicFeel DK525 kr525 krKøb
4BilligParfume.dk545 kr545 krKøb
5Bangerhead DK551 kr551 krKøb
6EauDeParfum.dk735 kr735 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gucci - Flora Gorgeous Gardenia Intense Eau de Parfum - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Gucci - Flora Gorgeous Gardenia Intense Eau de Parfum - 30 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 432,78 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 551 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 512 kr.

Den nuværende pris på 501,39 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Gucci - Flora Gorgeous Gardenia Intense Eau de Parfum - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Gucci - Flora Gorgeous Gardenia Intense Eau de Parfum - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026501,39 kr
30. maj 2026502 kr
14. maj 2026501,39 kr49,61 kr (9%)
10. maj 2026551 kr32 kr (6%)
9. maj 2026519 kr17 kr (3%)
8. maj 2026536 kr14 kr (3%)
7. maj 2026550 kr52 kr (10%)
6. maj 2026498 kr16,66 kr (3%)
5. maj 2026481,34 kr12,66 kr (3%)
4. maj 2026494 kr12,66 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret