Gå til hovedindhold

G.Skill Ripjaws V DDR4-2666 - 64GB - CL19 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort

G.SkillRAMEAN: 4713294224606
Pris fra 5.000 krtil 5.789 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 789 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.881 kr 4. maj

Sammenlign priser på G.Skill Ripjaws V DDR4-2666 - 64GB - CL19 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5000 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
G.Skill Ripjaws V DDR4 64GB kit 2666MHz CL9 Ikke-ECC
5.000 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws V DDR4 64GB kit 2666MHz CL9 Ikke-ECC billede

Produktinformation

G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 64 GB: 2 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 2666 MHz / PC4-21300 - CL19 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Artikel nr.: F4-2666C19D-64GVK
EAN: 4713294224606
Varenr.: 998117832
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G.Skill Ripjaws V DDR4-2666 - 64GB - CL19 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort
5.427 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws V DDR4-2666 - 64GB - CL19 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 64GB: 2 x 32GB (Dual Channel), DIMM 288-pin, DDR4, hastighed: 2666 MHz (MT/s) / PC4-21300, CAS Latency: 19-19-19-43, spænding: 1.2 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, understøtter Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: black

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: RAM
Artikel nr.: F4-2666C19D-64GVK
EAN: 4713294224606
Varenr.: 2924192
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
G.Skill Ripjaws V DDR4 64GB kit 2666MHz CL9 Ikke-ECC
5.789 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws V DDR4 64GB kit 2666MHz CL9 Ikke-ECC billede

Produktinformation

Opgrader din computersydelse med GSkill Ripjaws V DDR4 64GB kit, der tilbyder en imponerende hukommelse på 2666MHz og CL9 latency. Dette ikke-ECC kit er designet til både gamere og professionelle, der kræver høj stabilitet og hastighed i krævende applikat...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: RAM
EAN: 4713294224606
Varenr.: 116544

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws V DDR4-2666 - 64GB - CL19 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws V DDR4-2666 - 64GB - CL19 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.000 kr5.000 krKøb
2Proshop DK5.427 kr5.427 krKøb
3Ultrashop5.789 kr5.789 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for G.Skill Ripjaws V DDR4-2666 - 64GB - CL19 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort

PriceData har fulgt prisen på G.Skill Ripjaws V DDR4-2666 - 64GB - CL19 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.059 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 5.719 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.602 kr.

Den nuværende pris på 5.000 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 86 prisændringer for G.Skill Ripjaws V DDR4-2666 - 64GB - CL19 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 86 prisændringer for G.Skill Ripjaws V DDR4-2666 - 64GB - CL19 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20265.000 kr8 kr (0%)
20. maj 20264.992 kr727 kr (13%)
19. maj 20265.719 kr377 kr (7%)
14. maj 20265.342 kr413 kr (8%)
6. maj 20264.929 kr48 kr (1%)
4. maj 20264.881 kr24 kr (0%)
3. maj 20264.905 kr24 kr (0%)
16. apr. 20264.929 kr24 kr (0%)
14. apr. 20264.905 kr24 kr (0%)
13. apr. 20264.929 kr24 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret