Gå til hovedindhold

G.Skill Ripjaws SODIMM DDR5-4800 - 32GB - CL40 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort

G.SkillRAMEAN: 4713294232557
Pris fra 3.199 krtil 9.114 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 5.915 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.965 kr 21. apr.

Sammenlign priser på G.Skill Ripjaws SODIMM DDR5-4800 - 32GB - CL40 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3199 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
G.Skill Ripjaws DDR5 32GB 4800MHz CL40 SO-DIMM 262-PIN
3.199 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws DDR5 32GB 4800MHz CL40 SO-DIMM 262-PIN billede

Produktinformation

G.Skill Ripjaws - DDR5 - modul - 32 GB - SO DIMM 262-PIN - 4800 MHz / PC5-38400 - CL40 - 1.1 V

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Artikel nr.: F5-4800S4039A32GX1-RS
EAN: 4713294232557
Varenr.: 1000616728
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G.Skill Ripjaws SODIMM DDR5-4800 - 64GB - CL40 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort
9.114 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws SODIMM DDR5-4800 - 64GB - CL40 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 64GB: 2 x 32GB (Dual Channel), SODIMM 262-pin (til bærbar), DDR5, hastighed: 4800 MHz (MT/s) / PC5-38400, CAS Latency: 40-39-39-76, spænding: 1.1 volt, ikke bufferet, On-Die ECC, understøtter Intel XMP profiler, farve: black

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: RAM
Artikel nr.: F5-4800S4039A32GX2-RS
EAN: 4713294232557
Varenr.: 3106376

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws SODIMM DDR5-4800 - 32GB - CL40 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws SODIMM DDR5-4800 - 32GB - CL40 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.199 kr3.199 krKøb
2Proshop DK9.114 kr9.114 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for G.Skill Ripjaws SODIMM DDR5-4800 - 32GB - CL40 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort

PriceData har fulgt prisen på G.Skill Ripjaws SODIMM DDR5-4800 - 32GB - CL40 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort i 136 dage. Laveste pris i perioden er 2.774 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 3.234 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.141 kr.

Den nuværende pris på 3.199 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 46 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for G.Skill Ripjaws SODIMM DDR5-4800 - 32GB - CL40 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for G.Skill Ripjaws SODIMM DDR5-4800 - 32GB - CL40 - Single Channel (1 pcs) - Intel XMP - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20263.199 kr5 kr (0%)
30. maj 20263.194 kr24 kr (1%)
29. maj 20263.170 kr65 kr (2%)
25. maj 20263.105 kr7 kr (0%)
24. maj 20263.098 kr4 kr (0%)
23. maj 20263.094 kr4 kr (0%)
22. maj 20263.090 kr10 kr (0%)
18. maj 20263.100 kr1 kr (0%)
17. maj 20263.099 kr2 kr (0%)
16. maj 20263.097 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret