Gå til hovedindhold

G.Skill Ripjaws - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

G.SkillRAMEAN: 4713294226631
Pris fra 848 krtil 1.239 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 391 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på G.Skill Ripjaws - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 848 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
G.Skill Ripjaws DDR4 16GB kit 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
848 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws DDR4 16GB kit 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

G.Skill Ripjaws - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Artikel nr.: F4-3200C22D-16GRS
EAN: 4713294226631
Varenr.: 996183755
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G.Skill Ripjaws - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC
882 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G.Skill Ripjaws SODIMM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort
969 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws SODIMM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 16GB: 2 x 8GB (Dual Channel), SODIMM 260-pin (til bærbar), DDR4, hastighed: 3200 MHz (MT/s) / PC4-25600, CAS Latency: 22-22-22-52, spænding: 1.2 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, understøtter Intel XMP profiler, farve: black

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: RAM
Artikel nr.: F4-3200C22D-16GRS
EAN: 4713294226631
Varenr.: 2872653
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
G.Skill Ripjaws DDR4 16GB kit 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
1.079 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RAM til bærbar G.Skill Ripjaws 16 GB (2x8 GB) DDR4 3200 MHz
-2%1.219 kr
Før 1.239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RAM til bærbar G.Skill Ripjaws 16 GB (2x8 GB) DDR4 3200 MHz
-2%1.239 kr
Før 1.259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK848 kr848 krKøb
2CS MEGASTORE DK882 kr921 krKøb
3Proshop DK969 kr1.008 krKøb
4Ultrashop1.079 kr1.079 krKøb
5Boligcenter DK1.219 kr1.219 krKøb
6Vivas DK1.239 kr1.318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for G.Skill Ripjaws - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

PriceData har fulgt prisen på G.Skill Ripjaws - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC i 181 dage. Laveste pris i perioden er 724 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 1.056 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 925 kr.

Den nuværende pris på 848 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for G.Skill Ripjaws - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for G.Skill Ripjaws - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026848 kr64 kr (7%)
12. maj 2026912 kr1 kr (0%)
8. maj 2026913 kr11 kr (1%)
1. maj 2026924 kr12 kr (1%)
30. apr. 2026912 kr12 kr (1%)
17. apr. 2026924 kr5 kr (1%)
16. apr. 2026929 kr4 kr (0%)
15. apr. 2026933 kr6 kr (1%)
14. apr. 2026939 kr5 kr (1%)
13. apr. 2026944 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret