Gå til hovedindhold

Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 15-60 130 220-240V 9H AF0

GrundfosEludstyrEAN: 5715467404470
Pris fra 2.972 krtil 4.247,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.275,5 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.930 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 15-60 130 220-240V 9H AF0 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2972 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grundfos ALPHA2 GO 15-60 cirkulationspumpe, 130mm
2.972 kr
Til butik
Grundfos ALPHA2 GO 15-60 cirkulationspumpe, 130mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Grundfos
Kategori: WATTOO.DK VVS Varme & styring Cirkulationspumper
EAN: 5715467404470
Varenr.: 380475060
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grundfos Alpha2 GO 15-60 cirkulationspumpe 130 mm, varme
2.973 kr
Til butik
Grundfos Alpha2 GO 15-60 cirkulationspumpe 130 mm, varme billede

Produktinformation

Alpha2 GO cirkulationspumpen der klarer det meste for dig Alpha2 GO 15-60 130 gør det enkelt at holde styr på varmen derhjemme. Den passer godt til parcelhuse op til 120-250 m² og justerer sig selv efter din installation. Du slipper for indregulering, gæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grundfos
Kategori: Varmesystemer
EAN: 5715467404470
Varenr.: 380475060
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 15-60 130 220-240V 9H AF0
3.010 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grundfos Alpha2 GO 15-60 cirkulationspumpe 130 mm, varme
-9%3.099 kr
Før 3.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grundfos Alpha2 GO 15-60 cirkulationspumpe 130 mm, varme
3.499 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ALPHA2 GO 15-60 130
3.609,8 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Alpha2 go 15-60 130 cirkulationspumpe
3.855 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Grundfos ALPHA2 GO 15-60 130mm. 1x230V 9H
4.247,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 15-60 130 220-240V 9H AF0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 15-60 130 220-240V 9H AF0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK2.972 kr2.972 krKøb
2LavprisVVS2.973 kr2.973 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.010 kr3.010 krKøb
4CompletVVS3.099 kr3.099 krKøb
5BilligVVS DK3.499 kr3.499 krKøb
6EL-GROSSISTEN3.609,8 kr3.609,8 krKøb
7MaintainIt3.855 kr3.855 krKøb
8vvsfittings.dk4.247,5 kr4.247,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 15-60 130 220-240V 9H AF0

PriceData har fulgt prisen på Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 15-60 130 220-240V 9H AF0 i 185 dage. Laveste pris i perioden er 2.678 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 3.036 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.815 kr.

Den nuværende pris på 2.972 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 15-60 130 220-240V 9H AF0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 15-60 130 220-240V 9H AF0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.972 kr41 kr (1%)
28. maj 20263.013 kr1 kr (0%)
26. maj 20263.014 kr1 kr (0%)
25. maj 20263.015 kr2 kr (0%)
22. maj 20263.017 kr1 kr (0%)
16. maj 20263.018 kr1 kr (0%)
15. maj 20263.019 kr7 kr (0%)
30. apr. 20263.026 kr10 kr (0%)
29. apr. 20263.036 kr10 kr (0%)
16. apr. 20263.026 kr9 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret