Gå til hovedindhold

Grohe Grohtherm 800 til kar+brus - Vægmontage. bruserafgang ned 1/2 34568000

GroheSanitetEAN: 4005176310164
Pris fra 1.247 krtil 1.572,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 325,5 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.180 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Grohtherm 800 til kar+brus - Vægmontage. bruserafgang ned 1/2 34568000 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1247 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Grohtherm 800 kar-/brusearmatur, krom
1.247 kr
Til butik
Grohe Grohtherm 800 kar-/brusearmatur, krom billede

Produktinformation

GROHE Grohtherm 800 kartermostaten er den perfekte måde for folk, der elsker deres bad, at få den perfekte vandtemperatur hver gang, hele tiden. Kartermostaten har en automatisk omskifter mellem kar/brus, og temperaturen er let at indstille med de ergonomiske, Easy-Grip greb og de indstille med de ergonomiske Easy-Grip greb og de intuitive GROHE EasyLogic markeringer på armaturkroppen. GROHE TurboStat teknologi sikrer, at den valgte temperatur forbliver konstant under badet. GROHE SafeStop systemet er optimalt for familier, fordi det tilbyder en temperaturgrænse, der er forudindstillet til 38 °C for at forhindre skoldning. Vil du gerne reducere dit vandforbrug? Vil du gerne spare vand? GROHE EcoJoy funktionen - der aktiveres med GROHE EcoButton - reducerer vandforbruget med op til 50 % uden at gå på kompromis med nydelsen. Den blændende GROHE StarLight belægning af rustfrit stål, der er holdbar og rengøringsvenlig, er ridsefast, hvilket betyder, at den bliver ved med at se ny ud i mange år. Rørforskruninger medfølger ikke.

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Blandingsbatterier og armaturer
Artikel nr.: 34568000
EAN: 4005176310164
Varenr.: 2896116
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Grohtherm 800 kararmatur, krom
-10%1.259 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Grohtherm 800 kararmatur, krom billede

Produktinformation

Termostatstyret kararmatur fra Grohe Oplev en termostatstyret brusebatteri til en attraktiv pris med Grohtherm 800. De ergonomiske håndtag giver dig et godt greb til enhver tid, selv med våde eller indsæbede hænder. Med den integrerede SafeStop-knap forhi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Kar & armaturer
Farve: chrome
EAN: 4005176310164
Varenr.: 722312004
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Grohtherm 800 kararmatur, krom
1.299 kr
Til butik
Grohe Grohtherm 800 kararmatur, krom billede

Produktinformation

Klassisk kararmatur fra Grohe Det klassiske kararmatur fra Grohe, er perfekt til dig der ønsker det klassiske element på badeværelse, samtidig med at moderne tenologier er integreret. SafeStop-knappen forhindrer bla. utilsigtet overskridelse af den ønsked...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Badekar & spabade
Farve: chrome
EAN: 4005176310164
Varenr.: 722312004
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohtherm 800 til kar+brus - Vægmontage. bruserafgang ned 1/2 34568000
1.320 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Grohtherm 800 Til Kar+brus Vægmontage.
1.399 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Grohtherm 800 kararmatur, krom
1.415 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Grohtherm 800 kar-/brusetermostat - Krom
1.511 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grotherm 800 termostat til brus og badekar
1.526,3 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Grohtherm 800 Termostatbatteri til kar & brus
1.572,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohtherm 800 til kar+brus - Vægmontage. bruserafgang ned 1/2 34568000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohtherm 800 til kar+brus - Vægmontage. bruserafgang ned 1/2 34568000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.247 kr1.247 krKøb
2CompletVVS1.259 kr1.259 krKøb
3LavprisVVS1.299 kr1.299 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.320 kr1.320 krKøb
5Homeshop DK1.399 kr1.399 krKøb
6BilligVVS DK1.415 kr1.415 krKøb
7Elvvs.dk1.511 kr1.511 krKøb
8EL-GROSSISTEN1.526,3 kr1.526,3 krKøb
9vvsfittings.dk1.572,5 kr1.572,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohtherm 800 til kar+brus - Vægmontage. bruserafgang ned 1/2 34568000

PriceData har fulgt prisen på Grohtherm 800 til kar+brus - Vægmontage. bruserafgang ned 1/2 34568000 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.180 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.269 kr.

Den nuværende pris på 1.247 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Grohtherm 800 til kar+brus - Vægmontage. bruserafgang ned 1/2 34568000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Grohtherm 800 til kar+brus - Vægmontage. bruserafgang ned 1/2 34568000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 20261.247 kr11 kr (1%)
17. apr. 20261.236 kr63 kr (5%)
3. apr. 20261.299 kr119 kr (10%)
9. mar. 20261.180 kr119 kr (9%)
8. mar. 20261.299 kr119 kr (10%)
3. mar. 20261.180 kr119 kr (9%)
28. feb. 20261.299 kr2 kr (0%)
27. feb. 20261.297 kr2 kr (0%)
20. feb. 20261.299 kr2 kr (0%)
7. feb. 20261.297 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret