Gå til hovedindhold

Grohe Vitalio Joy 310 brusesæt, vandbesparende, krom

GroheSanitetEAN: 4005176647918
Pris fra 4.017 krtil 4.482 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 465 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.563 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Grohe Vitalio Joy 310 brusesæt, vandbesparende, krom og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4017 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Vitalio Joy 310 brusesæt, vandbesparende, krom
-2%4.017 kr
Før 4.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Vitalio Joy 310 brusesæt, vandbesparende, krom billede

Produktinformation

Oplev en forfriskende følelse af velvære med Grohe Med Grohe Vitalio Joy brusesystem får du 3 forskellige strålemønstre, som giver dig mulighed for at vælge den type brusebad, der passer til lige netop dit humør. Rain giver dig et afslappende, blødt strål...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus & afskærmning
Farve: chrome
EAN: 4005176647918
Varenr.: 722288874
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Vitalio Joy 310 brusesæt, vandbesparende, krom
4.125 kr
Til butik
Grohe Vitalio Joy 310 brusesæt, vandbesparende, krom billede

Produktinformation

Oplev en fornyet følelse af wellness med Grohe Hvordan skal dit brusebad være? Ønsker du, det skal være kraftigt og opkvikkende? Er du mere til et afslappende og forfriskende? Eller er du mere til et skånsomt og vandbesparende? Med brusesystemet Vatalio...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Bruseren
Farve: chrome
EAN: 4005176647918
Varenr.: 722288874
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Vitalio Joy 310 Brusesystem, Krom
4.315 kr
Til butik
Grohe Vitalio Joy 310 Brusesystem, Krom billede

Produktinformation

Vitalio Joy XXL 310 systemet tilføjer øjeblikkeligt stil og bruseglæde til et moderne badeværelse. Med ergonomiske metalhåndtag er det en fryd at benytte, og det er designet til at være let at installere. Dermed kan du nyde alle dens verdensklasse GROHE teknologier på ingen tid. Præcis ydeevne er intuitivt med ergonomiske GROHE MetalGrip håndtag - selv med sæbede hænder. Indstil din favorit temperatur med GROHE TurboStat, og vandet vil forblive præcis, som du vil have det selvom vandstrømmen varierer. Sikkerhed er 100% garanteret eftersom GROHE CoolTouch forhindrer hele termostatens krop i at blive for varm at røre, så du undgår at blive skoldet.

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus og monteringstilbehoer
Artikel nr.: 26400001
EAN: 4005176647918
Varenr.: 3197232
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Vitalio Joy 310 bruse System med termostat
4.352,78 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Grohe vitalio joy 310 brusesystem, term. coolt
4.482 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Vitalio Joy 310 brusesæt, vandbesparende, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Vitalio Joy 310 brusesæt, vandbesparende, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS4.017 kr4.017 krKøb
2BilligVVS DK4.125 kr4.125 krKøb
3Proshop DK4.315 kr4.315 krKøb
4EL-GROSSISTEN4.352,78 kr4.352,78 krKøb
5Elvvs.dk4.482 kr4.482 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Vitalio Joy 310 brusesæt, vandbesparende, krom

PriceData har fulgt prisen på Grohe Vitalio Joy 310 brusesæt, vandbesparende, krom i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.563 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 4.315 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.865 kr.

Den nuværende pris på 4.017 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Grohe Vitalio Joy 310 brusesæt, vandbesparende, krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Grohe Vitalio Joy 310 brusesæt, vandbesparende, krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20264.017 kr418 kr (12%)
26. maj 20263.599 kr418 kr (10%)
24. maj 20264.017 kr418 kr (12%)
17. maj 20263.599 kr716 kr (17%)
16. maj 20264.315 kr716 kr (20%)
12. maj 20263.599 kr418 kr (10%)
11. maj 20264.017 kr418 kr (12%)
3. maj 20263.599 kr400 kr (10%)
18. apr. 20263.999 kr100 kr (2%)
17. apr. 20264.099 kr100 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret