Gå til hovedindhold

Grohe Vitalio Joy 110 Mono håndbruser, 1 stråletype, krom

GroheSanitetEAN: 4005176872815
Pris fra 231 krtil 271,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 40,25 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 214 kr 7. maj

Sammenlign priser på Grohe Vitalio Joy 110 Mono håndbruser, 1 stråletype, krom og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 231 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Vitalio Joy 110 Mono håndbruser, 1 stråletype, krom
231 kr
Til butik
Grohe Vitalio Joy 110 Mono håndbruser, 1 stråletype, krom billede

Produktinformation

GROHE Vitalio Joy 110 bruser holder

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus og monteringstilbehoer
Artikel nr.: 27315000
EAN: 4005176872815
Varenr.: 3066053
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe DIY Vitalio Joy - Håndbruser 27315000
241 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grohe Vitalio Joy 110 hndbruser mm, 1 spray, krom
261 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Vitalio Joy håndbruser Ø110 mm. diy
271,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Vitalio Joy 110 Mono håndbruser, 1 stråletype, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Vitalio Joy 110 Mono håndbruser, 1 stråletype, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK231 kr270 krKøb
2CS MEGASTORE DK241 kr280 krKøb
3WATTOO.DK261 kr261 krKøb
4vvsfittings.dk271,25 kr271,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Vitalio Joy 110 Mono håndbruser, 1 stråletype, krom

PriceData har fulgt prisen på Grohe Vitalio Joy 110 Mono håndbruser, 1 stråletype, krom i 164 dage. Laveste pris i perioden er 214 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 244 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 230 kr.

Den nuværende pris på 231 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Grohe Vitalio Joy 110 Mono håndbruser, 1 stråletype, krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Grohe Vitalio Joy 110 Mono håndbruser, 1 stråletype, krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026231 kr17 kr (8%)
7. maj 2026214 kr17 kr (7%)
3. maj 2026231 kr13 kr (5%)
6. jan. 2026244 kr6 kr (3%)
2. jan. 2026238 kr11 kr (5%)
21. dec. 2025227 kr5 kr (2%)
20. dec. 2025222 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret