Gå til hovedindhold

Grohe Vitalio Joy 260 bruseSystem med termostat til vægmontering

GroheSanitetEAN: 4005176647789
Pris fra 3.167 krtil 3.956 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 789 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.076 kr 26. maj

Sammenlign priser på Grohe Vitalio Joy 260 bruseSystem med termostat til vægmontering og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3167 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Vitalio Joy 260 brusesæt, vandbesparende krom
-10%3.167 kr
Før 3.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Vitalio Joy 260 brusesæt, vandbesparende krom billede

Produktinformation

Vitalio Joy 260 brusesæt - enkel betjening, øget sikkerhed og fortryllende ydeevne Hvordan ønsker du dit brusebad? Vil du have det kraftfuldt og opkvikkende? Foretrækker du en afslappende og forfriskende oplevelse? Eller er du mere til et skånsomt og vand...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus & afskærmning
Farve: chrome
EAN: 4005176647789
Varenr.: 722288894
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Vitalio Joy 260 brusesystem med termostat, krom
3.812 kr
Til butik
Grohe Vitalio Joy 260 brusesystem med termostat, krom billede

Produktinformation

Bestående af: Vandret svingbar 450 mm brusearm Exposed Precision thermostat with Aquadimmer function Muliggør skift mellem: Head shower Vitalio Joy 260 (26 462) Rain, SmartRain, Jet Med kugleled Vridningsvinkel ± 15° håndbruser Vitalio Joy 110 Massage (27 319 000) 3 stråletyper: Rain, Massage, SmartRain Glideelementets højde er justerbart Bruseslange VitalioFlex Silver 1.750 mm, ½" x ½" (27 506 000) GROHE EasyReach bakke GROHE TurboStat kompakt termostatelement med GROHE SafeStop ved 38° C GROHE SafeStop Plus valgfri temperaturbegrænser på 43°C inkluderet GROHE CoolTouch ingen risiko for skoldning GROHE ProGrip med riflet overflade GROHE DreamSpray perfekt spraymønster GROHE StarLight-krombelægning GROHE EcoJoy 9,5 l/min gennemstrømningsbegrænser GROHE SprayDimmer (trinløs reduktion af vandgennemstrømning) GROHE FastFixation upper bracket adjustable Indvendig vandføring for længere levetid SpeedClean antikalksystem Twistfree for at undgå snoede bruseslanger kan anvendes til gennemstrømsvarmer fra 18 kW/h Min. gennemløb 7 l/min. Consumer edition...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus og monteringstilbehoer
Artikel nr.: 26403002
EAN: 4005176647789
Varenr.: 3033204
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Vitalio Joy 260 brusesæt, vandbesparende krom
3.819 kr
Til butik
Grohe Vitalio Joy 260 brusesæt, vandbesparende krom billede

Produktinformation

Grohe Vitalio Joy 260 Brusesystem - oplev ultimativ brusenydelse Hvordan skal dit brusebad være? Ønsker du, det skal være kraftigt og opkvikkende? Er du mere til et afslappende og forfriskende? Eller er du mere til et skånsomt og vandbesparende? Med bruse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Bruseren
Farve: chrome
EAN: 4005176647789
Varenr.: 722288894
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Vitalio Joy 260 bruseSystem med termostat til vægmontering
3.841,31 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Grohe vitalio joy 260 brusesystem, term. coolt
3.956 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Vitalio Joy 260 bruseSystem med termostat til vægmontering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Vitalio Joy 260 bruseSystem med termostat til vægmontering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS3.167 kr3.167 krKøb
2Proshop DK3.812 kr3.812 krKøb
3BilligVVS DK3.819 kr3.819 krKøb
4EL-GROSSISTEN3.841,31 kr3.841,31 krKøb
5Elvvs.dk3.956 kr3.956 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Vitalio Joy 260 bruseSystem med termostat til vægmontering

PriceData har fulgt prisen på Grohe Vitalio Joy 260 bruseSystem med termostat til vægmontering i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.052 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 3.812 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.358 kr.

Den nuværende pris på 3.167 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Grohe Vitalio Joy 260 bruseSystem med termostat til vægmontering. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Grohe Vitalio Joy 260 bruseSystem med termostat til vægmontering de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.167 kr91 kr (3%)
26. maj 20263.076 kr91 kr (3%)
24. maj 20263.167 kr91 kr (3%)
17. maj 20263.076 kr736 kr (19%)
16. maj 20263.812 kr736 kr (24%)
12. maj 20263.076 kr91 kr (3%)
11. maj 20263.167 kr91 kr (3%)
3. maj 20263.076 kr342 kr (10%)
18. apr. 20263.418 kr101 kr (3%)
17. apr. 20263.519 kr101 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret