Gå til hovedindhold

Grohe RSH SmartActive 310 h.br - Hovedbruser sæt 430 mm, 2 sprays, bør. cool sunrise 26475GN0

GroheSanitetEAN: 4005176557163
Pris fra 5.492 krtil 8.195 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.703 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grohe RSH SmartActive 310 h.br - Hovedbruser sæt 430 mm, 2 sprays, bør. cool sunrise 26475GN0 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5492 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower SmartActive 310 hovedbruser m/brusearm, børstet cool sunrise
5.492 kr
Til butik
Grohe Rainshower SmartActive 310 hovedbruser m/brusearm, børstet cool sunrise billede

Produktinformation

GROHE Rainshower SmartActive 310 Guld

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus og monteringstilbehoer
Artikel nr.: 26475GN0
EAN: 4005176557163
Varenr.: 3054377
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe RSH SmartActive 310 h.br - Hovedbruser sæt 430 mm, 2 sprays, bør. cool sunrise 26475GN0
6.121 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe hovedbruser ø310mm 2stråletp m/br.arm messing børstet cool
6.659,63 kr
Til butik
Grohe hovedbruser ø310mm 2stråletp m/br.arm messing børstet cool billede

Produktinformation

Rainshower 310 SmartActive Hovedbruser sæt 430 mm, 2 sprays bestående af: hovedbruser Rainshower 310 SmartActive, sprayplade krom 2 stråletyper: GROHE PureRain, ActiveRain horisontal 430 mm brusearm GROHE DreamSpray perfekt spraymønster GROHE StarLight-be...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4005176557163
Varenr.: 15840954614095
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Rainshower SmartActive 310 Hovedbruser sæt 430 mm, 2 sprays, børstet cool sunrise
7.048,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Rainshower SmartActive 310 Hovedbruser sæt 430 mm, 2 sprays, børstet cool sunrise
8.195 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe RSH SmartActive 310 h.br - Hovedbruser sæt 430 mm, 2 sprays, bør. cool sunrise 26475GN0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe RSH SmartActive 310 h.br - Hovedbruser sæt 430 mm, 2 sprays, bør. cool sunrise 26475GN0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK5.492 kr5.492 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.121 kr6.121 krKøb
3EL-GROSSISTEN6.659,63 kr6.659,63 krKøb
4vvsfittings.dk7.048,75 kr7.048,75 krKøb
5Elvvs.dk8.195 kr8.195 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe RSH SmartActive 310 h.br - Hovedbruser sæt 430 mm, 2 sprays, bør. cool sunrise 26475GN0

PriceData har fulgt prisen på Grohe RSH SmartActive 310 h.br - Hovedbruser sæt 430 mm, 2 sprays, bør. cool sunrise 26475GN0 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 5.489 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 5.829 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.608 kr.

Den nuværende pris på 5.492 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Grohe RSH SmartActive 310 h.br - Hovedbruser sæt 430 mm, 2 sprays, bør. cool sunrise 26475GN0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Grohe RSH SmartActive 310 h.br - Hovedbruser sæt 430 mm, 2 sprays, bør. cool sunrise 26475GN0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 20265.492 kr3 kr (0%)
19. feb. 20265.489 kr340 kr (6%)
6. jan. 20265.829 kr230 kr (4%)
12. dec. 20255.599 kr34 kr (1%)
5. dec. 20255.633 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret