Gå til hovedindhold

Grohe Rainshower SmartActive håndbruser 130mm, 3 sprays, 9,5 l/min, børstet hard graphite

GroheSanitetEAN: 4005176558467
Pris fra 881 krtil 1.399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 518 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 812 kr 26. maj

Sammenlign priser på Grohe Rainshower SmartActive håndbruser 130mm, 3 sprays, 9,5 l/min, børstet hard graphite og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 881 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower SmartActive 130 håndbruser, børstet sort krom
-20%881 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Rainshower SmartActive 130 håndbruser, børstet sort krom billede

Produktinformation

Grohe Rainshower Smartactive - vidunderligt brusebad i førsteklasses ydeevne Start eller afslut dagen med en vidunderlig bruseoplevelse, der efterlader dig forfrisket, afslappet og smilende. Med Grohes premium Rainshower SmartActive serien har du mulighed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus & afskærmning
Farve: brushed hard graphite
EAN: 4005176558467
Varenr.: 738701339
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RSH SmartActive 130 håndbruser
1.013 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GROHE Rainshower SmartActive 130Håndbruser 3 sprays
1.076,34 kr
Til butik
GROHE Rainshower SmartActive 130Håndbruser 3 sprays billede

Produktinformation

Lad bruseoplevelsen fuldende din dagStart eller slut din dag med en dejlig bruseoplevelse, der efterlader dig forfrisket, afslappet og smilende. Med premium Rainshower SmartActive serien fra Grohe kan du vælge mellem slanke og minimalistiske former samt f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4005176558467
Varenr.: 15840958218575
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower SmartActive håndbruser 130mm, 3 sprays, 9,5 l/min, børstet hard graphite
1.086 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower SmartActive 130 håndbruser, børstet sort krom
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Rainshower SmartActive håndbruser 130mm, 3 sprays, 9,5 l/min, børstet hard graphite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Rainshower SmartActive håndbruser 130mm, 3 sprays, 9,5 l/min, børstet hard graphite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS881 kr881 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.013 kr1.013 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.076,34 kr1.076,34 krKøb
4Elvvs.dk1.086 kr1.086 krKøb
5BilligVVS DK1.399 kr1.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Rainshower SmartActive håndbruser 130mm, 3 sprays, 9,5 l/min, børstet hard graphite

PriceData har fulgt prisen på Grohe Rainshower SmartActive håndbruser 130mm, 3 sprays, 9,5 l/min, børstet hard graphite i 181 dage. Laveste pris i perioden er 812 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 1.018 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 906 kr.

Den nuværende pris på 881 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Grohe Rainshower SmartActive håndbruser 130mm, 3 sprays, 9,5 l/min, børstet hard graphite. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Grohe Rainshower SmartActive håndbruser 130mm, 3 sprays, 9,5 l/min, børstet hard graphite de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026881 kr69 kr (8%)
26. maj 2026812 kr69 kr (8%)
24. maj 2026881 kr69 kr (8%)
17. maj 2026812 kr206 kr (20%)
16. maj 20261.018 kr206 kr (25%)
12. maj 2026812 kr69 kr (8%)
11. maj 2026881 kr69 kr (8%)
3. maj 2026812 kr92 kr (10%)
23. apr. 2026904 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026903 kr115 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret