Gå til hovedindhold

Grohe Minta køkkenarmatur brus dual U-tud, med udtrækstud. Supersteel

GroheSanitetEAN: 4005176465130
Pris fra 1.839 krtil 2.256,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 417,25 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.614 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Grohe Minta køkkenarmatur brus dual U-tud, med udtrækstud. Supersteel og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1839 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, stål
1.839 kr
Til butik
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, stål billede

Produktinformation

Grohe Minta vandhane med svingbar udtrækstud Grohe Minta køkkenarmaturetsU-formede tud giver armaturet et klassisk udtryk, mens den børstede SuperSteel overflade bidrager med et roligt og mat udtryk. Med360° svingfeltog udtrækstud med to stråletyperfår du...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Køkkenvaske
Farve: supersteel
EAN: 4005176465130
Varenr.: 705793246
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Minta Køkkenarmatur med udtræk, U-tud, Supersteel
1.912 kr
Til butik
Grohe Minta Køkkenarmatur med udtræk, U-tud, Supersteel billede

Produktinformation

GROHE Minta etgrebs køkkenarmatur giver en slank, industriel stil til dit køkken til en god pris, samtidig med at den tilbyder fantastiske funktioner, der gør livet lettere. Dens høje tud er perfekt til påfyldning af gryder og høje beholdere og tuden drejer hele 360 ​​°, hvilket gør den ideel til dobbelthåndvaske. For total fleksibilitet har den også et udtrækkelig tud - med et tryk på en knap kan du skifte mellem en fin spraystråle og en kraftig brusestråle, ideel til skylning af gryder og pander eller rengøring af vasken. GROHE EasyDock-systemet betyder også, at brusehovedet trækkes let og pænt tilbage, når du er færdig med at bruge det, og SpeedClean-silikonedyserne kan renses for kalk med et børst med fingeren. Betjeningen foregår via det faste metalgreb, mens GROHE SilkMove keramiske patron tilbyder holdbar, pålidelig volume og temperaturkontrol i hele vandhanens levetid. Og med Easy Installation System med fleksible tilslutningsslanger får du dette køkkenarmatur installeret på ingen tid. I den blændende, men holdbare GROHE StarLight kromfinish, vil denne køkkenhane se uberørt ud i mange år fremover.

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Blandingsbatterier og armaturer
Artikel nr.: 32322DC2
EAN: 4005176465130
Varenr.: 3275352
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, stål
1.975 kr
Til butik
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, stål billede

Produktinformation

Grohe Minta vandhane med udtrækstud og 360° svingbar Med den flotte U-formede tud og den matte, elegante ståloverflade i farven SuperSteelvil dette Grohe Minta køkkenarmatursætte et minimalistisk og iøjnefaldende præg på dit køkken. Det gennemførte og sti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Køkkenvasken
Farve: supersteel
EAN: 4005176465130
Varenr.: 705793246
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Minta, Etgrebskøkkenbatteri, U-tud, Supersteel
2.008,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Minta Køkkenarmatur
2.056 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grohe Minta kkkenarmatur, udtrk, U-tud, 1-grebs, Supersteel
2.084 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Grohe Minta køkkenarmatur brus dual U-tud, med udtrækstud. Supersteel
2.084 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Minta køkkenarmatur brus dual U-tud, med udtrækstud. Supersteel
2.256,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Minta køkkenarmatur brus dual U-tud, med udtrækstud. Supersteel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Minta køkkenarmatur brus dual U-tud, med udtrækstud. Supersteel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.839 kr1.839 krKøb
2Proshop DK1.912 kr1.912 krKøb
3BilligVVS DK1.975 kr1.975 krKøb
4VVS.dk2.008,75 kr2.008,75 krKøb
5CS MEGASTORE DK2.056 kr2.056 krKøb
6WATTOO.DK2.084 kr2.084 krKøb
7Elvvs.dk2.084 kr2.084 krKøb
8vvsfittings.dk2.256,25 kr2.256,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Minta køkkenarmatur brus dual U-tud, med udtrækstud. Supersteel

PriceData har fulgt prisen på Grohe Minta køkkenarmatur brus dual U-tud, med udtrækstud. Supersteel i 170 dage. Laveste pris i perioden er 1.614 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 1.912 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.800 kr.

Den nuværende pris på 1.839 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Grohe Minta køkkenarmatur brus dual U-tud, med udtrækstud. Supersteel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Grohe Minta køkkenarmatur brus dual U-tud, med udtrækstud. Supersteel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.839 kr70 kr (4%)
27. maj 20261.769 kr9 kr (1%)
26. maj 20261.778 kr9 kr (1%)
18. maj 20261.769 kr143 kr (7%)
16. maj 20261.912 kr143 kr (8%)
10. maj 20261.769 kr9 kr (1%)
9. maj 20261.778 kr9 kr (1%)
3. maj 20261.769 kr155 kr (10%)
18. apr. 20261.614 kr298 kr (16%)
17. apr. 20261.912 kr298 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret