Gå til hovedindhold

Grohe Minta etgr køk brus dual - etgrkøkkenbatteri, C-tud, ethulsmontage, supersteel 32321DC2

GroheSanitetEAN: 4005176465116
Pris fra 1.779 krtil 2.256,25 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 477,25 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grohe Minta etgr køk brus dual - etgrkøkkenbatteri, C-tud, ethulsmontage, supersteel 32321DC2 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1779 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grohe Minta kkkenarmatur, udtrk/brus, C-tud, 1-grebs, Supersteel
1.779 kr
Til butik
Grohe Minta kkkenarmatur, udtrk/brus, C-tud, 1-grebs, Supersteel billede

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: WATTOO.DK VVS Vandhaner Kkkenarmaturer
EAN: 4005176465116
Varenr.: 705791246
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, stål
1.779 kr
Til butik
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, stål billede

Produktinformation

Grohe Minta køkkenarmatur med udtræk og 360° sving Med Grohe Minta får du et fleksibelt armatur i farven SuperSteel, der er en mat overflade i rustfrit stål.Den udtrækkelige tud og 360° svingfunktion giver dig attraktive funktioner. Og når aftensmaden er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Køkkenvaske
Farve: supersteel
EAN: 4005176465116
Varenr.: 705791246
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, stål
-10%1.799 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, stål billede

Produktinformation

Vandhane med svingbar udtrækstud fra Grohe Mangler du en vandhane, der både matcher dit køkken og din hverdag? Grohe Mintaarmaturetshøje C-tud gør det let at fylde gryder og kander, mens den fleksible udtrækstud og to stråletyper giver dig frihed til at k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Køkkenvasken
Farve: supersteel
EAN: 4005176465116
Varenr.: 705791246
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, stål
-10%1.799 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Minta Køkkenarmatur med udtræk, C-tud, Supersteel
1.869 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Minta etgr køk brus dual - etgrkøkkenbatteri, C-tud, ethulsmontage, supersteel 32321DC2
1.932 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Minta køkkenarmatur brus dual C-tud, med udtrækstud. Supersteel
1.945 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Minta, Etgrebskøkkenbatteri, C-tud, Supersteel
2.008,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Minta, køkkenarmatur, C-tud, supersteel
2.107,1 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Minta køkkenarmatur brus dual C-tud, med udtrækstud. Supersteel
2.256,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Minta etgr køk brus dual - etgrkøkkenbatteri, C-tud, ethulsmontage, supersteel 32321DC2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Minta etgr køk brus dual - etgrkøkkenbatteri, C-tud, ethulsmontage, supersteel 32321DC2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.779 kr1.779 krKøb
2LavprisVVS1.779 kr1.779 krKøb
3BilligVVS DK1.799 kr1.799 krKøb
4CompletVVS1.799 kr1.799 krKøb
5Proshop DK1.869 kr1.869 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.932 kr1.932 krKøb
7Elvvs.dk1.945 kr1.945 krKøb
8VVS.dk2.008,75 kr2.008,75 krKøb
9EL-GROSSISTEN2.107,1 kr2.107,1 krKøb
10vvsfittings.dk2.256,25 kr2.256,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Minta etgr køk brus dual - etgrkøkkenbatteri, C-tud, ethulsmontage, supersteel 32321DC2

PriceData har fulgt prisen på Grohe Minta etgr køk brus dual - etgrkøkkenbatteri, C-tud, ethulsmontage, supersteel 32321DC2 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.689 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 1.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.771 kr.

Den nuværende pris på 1.779 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Grohe Minta etgr køk brus dual - etgrkøkkenbatteri, C-tud, ethulsmontage, supersteel 32321DC2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Grohe Minta etgr køk brus dual - etgrkøkkenbatteri, C-tud, ethulsmontage, supersteel 32321DC2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.779 kr20 kr (1%)
21. maj 20261.799 kr15 kr (1%)
16. maj 20261.784 kr2 kr (0%)
15. maj 20261.786 kr2 kr (0%)
13. maj 20261.788 kr4 kr (0%)
11. maj 20261.792 kr2 kr (0%)
10. maj 20261.794 kr5 kr (0%)
4. maj 20261.799 kr90 kr (5%)
3. mar. 20261.709 kr90 kr (5%)
3. feb. 20261.799 kr90 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret