Gå til hovedindhold

Grohe Minta køk.bat. M.udtræk - med C-tud. 1-grebs. fork. 32918 000 32918000

GroheSanitetEAN: 4005176230967
Pris fra 1.309 krtil 1.702,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 393,5 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.259 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Grohe Minta køk.bat. M.udtræk - med C-tud. 1-grebs. fork. 32918 000 32918000 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1309 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.309 kr
Til butik
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, krom billede

Produktinformation

Grohe Minta det fantastiske skud på stammen Grohe Minta armaturet vil vise dig vejen frem i køkkenet. Armaturet kommer med en dejlig rummelig Tud, så du nemt kan vaske dine store gryder op. Armaturet kommer også med Grohe Long-Life Shine krombelægning, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Køkkenvaske
Farve: chrome
Størrelse: 360 mm
EAN: 4005176230967
Varenr.: 705787104
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Minta køkkenarmatur med udtræk, krom
1.337 kr
Til butik
Grohe Minta køkkenarmatur med udtræk, krom billede

Produktinformation

En elegant og moderne stil kombineres med ydeevne i dette Minta køkkenarmatur. Med den høje C-formede tud, der kan drejes hele 360°, har det aldrig været nemmere at rengøre vasken eller fylde høje gryder. Armaturets udtrækkelige mousseurudløb giver et større arbejdsområde og dermed øget komfort. Med et betjeningsgreb, der har en utrolig blød gang takket være den integrerede GROHE SilkMove teknologi, kan vandmængde og -temperatur reguleres ubesværet og præcist. Med vores blændende og ridsefaste GROHE StarLight krombelægning vil glansen holde i mange år. Og takket være vores brugervenlige installationssystem kan monteringen udføres på ingen tid. En perfekt opgradering af køkkenet!

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Blandingsbatterier og armaturer
Artikel nr.: 32918000
EAN: 4005176230967
Varenr.: 2896260
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, krom
-10%1.349 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, krom billede

Produktinformation

Stildfuld vandhane fra Grohe Cosmopolitan Holdbarhed kombineret med stilfuldt design er standard fra tyske Grohe selv efter flere års brug vil Eurosmart Cosmopolitan badeværelsesarmaturet være lige så nemt og blødt at håndtere som den første dag. Fuld k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
Størrelse: 360 mm
EAN: 4005176230967
Varenr.: 705787104
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Minta køk.bat. M.udtræk - med C-tud. 1-grebs. fork. 32918 000 32918000
1.365 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Minta Køkkenbatteri med udtræk
1.426,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, krom
-10%1.436 kr
Før 1.595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Minta C-tud køkkenarmatur
1.481,46 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Minta køkkenarmatur c-tud med udtræk
1.582,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Minta etgrebs køkkenarmatur med udtræk og C-tud
1.702,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Minta køk.bat. M.udtræk - med C-tud. 1-grebs. fork. 32918 000 32918000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Minta køk.bat. M.udtræk - med C-tud. 1-grebs. fork. 32918 000 32918000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.309 kr1.309 krKøb
2Proshop DK1.337 kr1.337 krKøb
3CompletVVS1.349 kr1.349 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.365 kr1.365 krKøb
5VVS.dk1.426,75 kr1.426,75 krKøb
6BilligVVS DK1.436 kr1.436 krKøb
7EL-GROSSISTEN1.481,46 kr1.481,46 krKøb
8MaintainIt1.582,5 kr1.582,5 krKøb
9vvsfittings.dk1.702,5 kr1.702,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Minta køk.bat. M.udtræk - med C-tud. 1-grebs. fork. 32918 000 32918000

PriceData har fulgt prisen på Grohe Minta køk.bat. M.udtræk - med C-tud. 1-grebs. fork. 32918 000 32918000 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.259 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 1.345 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.319 kr.

Den nuværende pris på 1.309 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Grohe Minta køk.bat. M.udtræk - med C-tud. 1-grebs. fork. 32918 000 32918000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Grohe Minta køk.bat. M.udtræk - med C-tud. 1-grebs. fork. 32918 000 32918000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.309 kr28 kr (2%)
1. jun. 20261.337 kr28 kr (2%)
30. maj 20261.309 kr28 kr (2%)
3. maj 20261.337 kr78 kr (6%)
18. apr. 20261.259 kr78 kr (6%)
17. apr. 20261.337 kr78 kr (6%)
9. mar. 20261.259 kr86 kr (6%)
8. mar. 20261.345 kr86 kr (7%)
3. mar. 20261.259 kr86 kr (6%)
3. feb. 20261.345 kr21 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret