Gå til hovedindhold

GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan med Termostatbatteri til brus - Børstet Cool Sunrise

GroheSanitetEAN: 4005176426780
Pris fra 2.429 krtil 3.132,24 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 703,24 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan med Termostatbatteri til brus - Børstet Cool Sunrise og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2429 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Grohtherm 1000 Cosmopolitan brusearmatur, børstet messing
-10%2.429 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Grohtherm 1000 Cosmopolitan brusearmatur, børstet messing billede

Produktinformation

Grohe brusearmatur - alsidigt, stilfuldt og luksuriøst Skab et romantisk og smukt udtryk på badeværelset med en bruser i Grohes børstet cool sunrise farve. Her får du muligheden for at tilføje et designflair og mere stil på badeværelset. Denne elegante te...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus & afskærmning
Farve: brushed gold
EAN: 4005176426780
Varenr.: 722301118
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Grohtherm 1000 Cosmopolitan M Termostatbatteri til brus, Børstet Cool Sunrise
2.629 kr
Til butik
Grohe Grohtherm 1000 Cosmopolitan M Termostatbatteri til brus, Børstet Cool Sunrise billede

Produktinformation

GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan termostatbatteri i Børstet Cool Sunrise er alsidigt, stilfuldt og luksuriøst og er karakteriseret af en enestående stil og ydeevne. De der pludselige udsving med iskoldt vand i bruseren hører fortiden tid takket være GROHE TurboStat. Denne innovative teknologi leverer øjeblikkeligt den ønskede vandtemperatur og holder den konstant under hele brusebadet, selv om vandtrykket skifter. Af hensyn til din sikkerhed er det kun muligt at indstille en temperatur på mere end 38 °C ved at deaktivere GROHE SafeStop knappen. Armaturet har en yderligere overstyringsindstilling ved 43 °C. Og så er den også ressourcebesparende. Kan du lide idéen om at skåne ressourcer, samtidig med at du sparer på vandregningen? Det er ikke noget problem. GROHE Water Saving betyder, at du kan reducere vandforbruget med op til 50 %, uden at det går ud over bruseoplevelsen med en eneste dråbe. Denne elegante og kompakte termostat har også ergonomiske metalgreb, der er utrolig behagelige at gribe fat om og dreje.

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Blandingsbatterier og armaturer
Artikel nr.: 34065GN2
EAN: 4005176426780
Varenr.: 3275382
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Grohtherm 1000 Cosmopolitan M Termostatbatteri til brus - Børstet Messing
2.713 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan med Termostatbatteri til brus - Børstet Cool Sunrise
3.012 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Grohtherm 1000 Cosmopolitan brusearmatur, børstet messing
3.029 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Grohtherm 1000 Cosmopolitan MTermostatbatteri til brus
3.132,24 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan med Termostatbatteri til brus - Børstet Cool Sunrise koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan med Termostatbatteri til brus - Børstet Cool Sunrise koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS2.429 kr2.429 krKøb
2Proshop DK2.629 kr2.629 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.713 kr2.713 krKøb
4Elvvs.dk3.012 kr3.012 krKøb
5BilligVVS DK3.029 kr3.029 krKøb
6EL-GROSSISTEN3.132,24 kr3.132,24 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan med Termostatbatteri til brus - Børstet Cool Sunrise

PriceData har fulgt prisen på GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan med Termostatbatteri til brus - Børstet Cool Sunrise i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.429 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 2.704 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.599 kr.

Den nuværende pris på 2.429 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan med Termostatbatteri til brus - Børstet Cool Sunrise. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan med Termostatbatteri til brus - Børstet Cool Sunrise de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20262.429 kr200 kr (8%)
16. maj 20262.629 kr200 kr (8%)
3. maj 20262.429 kr200 kr (8%)
9. apr. 20262.629 kr1 kr (0%)
3. apr. 20262.628 kr199 kr (8%)
9. mar. 20262.429 kr199 kr (8%)
8. mar. 20262.628 kr199 kr (8%)
3. mar. 20262.429 kr199 kr (8%)
19. feb. 20262.628 kr71 kr (3%)
3. feb. 20262.699 kr22 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret