Gå til hovedindhold

Grohe Eurosmart - Håndvaskarmatur til håndvask - Krom - 23322001

GroheSanitetEAN: 4005176934506
Pris fra 635 krtil 791,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 156,75 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 568 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Grohe Eurosmart - Håndvaskarmatur til håndvask - Krom - 23322001 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 635 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Eurosmart Etgrebsbatteri til håndvask, M-size - Krom
635 kr
Til butik
GROHE Eurosmart Etgrebsbatteri til håndvask, M-size - Krom billede

Produktinformation

GROHE Eurosmart håndvaskarmatur, pop-up bundventil, mellemhøj tud, GROHE EcoJoy ® Produkt number: 23322001 Håndvaskarmatur med pop-up bundventil og vandbesparende funktion Kendt varemærkekvalitet med enestående forhold mellem pris og funktion? Med GROHE E...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Håndvaskarmaturer
EAN: 4005176934506
Varenr.: 1235684
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart Medium håndvaskarmatur med bundventil, krom
747 kr
Til butik
Grohe Eurosmart Medium håndvaskarmatur med bundventil, krom billede

Produktinformation

GROHE Eurosmart håndvaskarmaturet, der er stilfuldt og bygget til at holde, er et alsidigt badeværelsesarmatur, som du kan have tillid til. Armaturet har mellemhøj tud, en praktisk pop-up bundventil og GROHE EcoJoy teknologi, der reducerer vandforbruget med op til 50 %, uden at det går ud over ydeevnen. GROHE Eurosmart - blander tidløs stil og ydeevne og skaber ren nydelse af vand!

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Blandingsbatterier og armaturer
Artikel nr.: 23322001
EAN: 4005176934506
Varenr.: 2896392
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart - Håndvaskarmatur til håndvask - Krom - 23322001
779 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe eurosmart 23322001 håndvaskarmatur med bundventil
791,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Eurosmart - Håndvaskarmatur til håndvask - Krom - 23322001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Eurosmart - Håndvaskarmatur til håndvask - Krom - 23322001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk635 kr635 krKøb
2Proshop DK747 kr786 krKøb
3CS MEGASTORE DK779 kr818 krKøb
4VVS.dk791,75 kr791,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Eurosmart - Håndvaskarmatur til håndvask - Krom - 23322001

PriceData har fulgt prisen på Grohe Eurosmart - Håndvaskarmatur til håndvask - Krom - 23322001 i 174 dage. Laveste pris i perioden er 568 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 747 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 660 kr.

Den nuværende pris på 635 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Grohe Eurosmart - Håndvaskarmatur til håndvask - Krom - 23322001. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Grohe Eurosmart - Håndvaskarmatur til håndvask - Krom - 23322001 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026635 kr112 kr (15%)
24. maj 2026747 kr112 kr (18%)
8. maj 2026635 kr37 kr (6%)
6. maj 2026598 kr149 kr (20%)
5. maj 2026747 kr149 kr (25%)
24. apr. 2026598 kr149 kr (20%)
23. apr. 2026747 kr149 kr (25%)
17. apr. 2026598 kr30 kr (5%)
24. mar. 2026568 kr179 kr (24%)
23. mar. 2026747 kr179 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret