Gå til hovedindhold

Grohe Eurosmart Cosmopolitan E Infrarød elektronik til håndvask 1/2″ størrelse L med blandingsbatteri og indstillelig termostat, Krom

GroheSanitetEAN: 4005176695636
Pris fra 3.031 krtil 3.723 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 692 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grohe Eurosmart Cosmopolitan E Infrarød elektronik til håndvask 1/2″ størrelse L med blandingsbatteri og indstillelig termostat, Krom og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3031 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart Cosmopolitan e, infrard elektronik, krom
3.031 kr
Til butik
Grohe Eurosmart Cosmopolitan e, infrard elektronik, krom billede

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: WATTOO.DK VVS Vandhaner Hndvaskarmaturer
EAN: 4005176695636
Varenr.: 704167004
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart Cosmopolitan e - berøringsfri batteri 6V 133 mm tud håndvask forkr. messing
3.069 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Eurosmart Cosmopolitan e berøringsfrit håndvaskarmatur 6V 133 mm tud. Forkromet messing
3.393,75 kr
Til butik
GROHE Eurosmart Cosmopolitan e berøringsfrit håndvaskarmatur 6V 133 mm tud. Forkromet messing billede

Produktinformation

Eurosmart Cosmopolitan EInfrarød elektronik til håndvask 1/2''størrelse Lmed blandingsbatteri og indstillelig termostatKrommed infrarød sensor til overvågningkonfiguration samt serviceformål 6V lithium-batteritype CR-P2batteriets levetid: ca. 7 år (150 ak...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GROHE
Kategori: Håndvask armaturer
EAN: 4005176695636
Varenr.: 704167004
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart Cosmopolitan E Infrarød elektronik til håndvask 1/2″ størrelse L med blandingsbatteri og indstillelig termostat, Krom
3.723 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Eurosmart Cosmopolitan E Infrarød elektronik til håndvask 1/2″ størrelse L med blandingsbatteri og indstillelig termostat, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Eurosmart Cosmopolitan E Infrarød elektronik til håndvask 1/2″ størrelse L med blandingsbatteri og indstillelig termostat, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK3.031 kr3.031 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.069 kr3.069 krKøb
3vvsfittings.dk3.393,75 kr3.393,75 krKøb
4Proshop DK3.723 kr3.723 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Eurosmart Cosmopolitan E Infrarød elektronik til håndvask 1/2″ størrelse L med blandingsbatteri og indstillelig termostat, Krom

PriceData har fulgt prisen på Grohe Eurosmart Cosmopolitan E Infrarød elektronik til håndvask 1/2″ størrelse L med blandingsbatteri og indstillelig termostat, Krom i 186 dage. Laveste pris i perioden er 3.004 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 3.723 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.128 kr.

Den nuværende pris på 3.031 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Grohe Eurosmart Cosmopolitan E Infrarød elektronik til håndvask 1/2″ størrelse L med blandingsbatteri og indstillelig termostat, Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Grohe Eurosmart Cosmopolitan E Infrarød elektronik til håndvask 1/2″ størrelse L med blandingsbatteri og indstillelig termostat, Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20263.031 kr38 kr (1%)
26. maj 20263.069 kr38 kr (1%)
23. maj 20263.031 kr38 kr (1%)
22. maj 20263.069 kr38 kr (1%)
8. maj 20263.031 kr38 kr (1%)
7. maj 20263.069 kr38 kr (1%)
30. apr. 20263.031 kr692 kr (19%)
29. apr. 20263.723 kr692 kr (23%)
1. apr. 20263.031 kr692 kr (19%)
31. mar. 20263.723 kr692 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret