Gå til hovedindhold

GROHE Eurosmart 2015 håndvaskarmatur med bundventil. S-size. 33265002

GroheSanitetEcoJoy vandsparendeBadeværelse renovationEAN: 4005176861543

Grohe Eurosmart Håndvaskarmatur med SilkMove patron og EcoJoy vandsparende teknologi. Let betjening og elegant design med StarLight krom finish. Læs mere

Pris fra 451 krtil 575 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 124 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 431 kr 11. mar.

Sammenlign priser på GROHE Eurosmart 2015 håndvaskarmatur med bundventil. S-size. 33265002 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 451 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GROHE Eurosmart Håndvaskarmatur, S-Size - Chrome
451 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart etgrebs håndvaskarmatur m/bundventil, S-size
-5%455 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart håndvaskarmatur med bundventil, krom
455 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Eurosmart 2015 håndvaskarmatur med løft op bundventil - Krom
465 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart håndvaskarmatur med bundventil i krom
479 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Grohe Håndvaskearmatureurosmart
499 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Eurosmart håndvaskarmatur m. løftestang
517,34 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Eurosmart håndvaskarmatur med bundventil
561,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Eurosmart 2015 håndvaskarmatur med bundventil. S-size. 33265002
575 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Eurosmart 2015 håndvaskarmatur med bundventil. S-size. 33265002 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Eurosmart 2015 håndvaskarmatur med bundventil. S-size. 33265002 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK451 kr490 krKøb
2CompletVVS455 kr455 krKøb
3Proshop DK455 kr494 krKøb
4Elvvs.dk465 kr465 krKøb
5LavprisVVS479 kr479 krKøb
6Homeshop DK499 kr499 krKøb
7EL-GROSSISTEN517,34 kr517,34 krKøb
8MaintainIt561,25 kr561,25 krKøb
9vvsfittings.dk575 kr575 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Grohe Eurosmart Håndvaskarmatur

Grohe

Grohe Eurosmart Håndvaskarmatur med SilkMove patron og EcoJoy vandsparende teknologi. Let betjening og elegant design med StarLight krom finish.

• håndvaskarmatur
• grohe armatur
• badeværelsesarmatur
• vandhane
• håndvask hane
• etgrebs armatur
• krom armatur
• Badeværelse renovation
• EcoJoy vandsparende

Beskrivelse

Grohe Eurosmart Håndvaskarmatur kombinerer elegant design med avanceret teknologi. Armaturet har GROHE SilkMove patron for let betjening med bare en berøring og GROHE EcoJoy system, der reducerer vandforbruget med op til 50%. Den elegante bue giver masser af plads under hanen. GROHE StarLight krom finish sikrer skinnende glans og er let at vedligeholde. Inkluderer bundventil og fleksible tilslutningsslanger. GROHE QuickFix installationssystem gør monteringen hurtig og nem. Perfekt til moderne badeværelser, hvor funktionalitet møder stil.

Specifikationer

finish:GROHE StarLight krom
patron:GROHE SilkMove 35 mm keramisk
montering:Top/hanehul
bundventil:Pop-up med løftestang
størrelse:S-Size
tilslutning:3/8 tommer fleksible slanger
vandbegrænsning:GROHE EcoJoy op til 50% besparelse
vandtilstrømning:5,7 l/min
installationssystem:GROHE QuickFix

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor meget vand sparer EcoJoy systemet?

GROHE EcoJoy systemet kan reducere dit vandforbrug med op til 50%, hvilket både sparer vand og penge på din vandregning.

Er armaturet nemt at montere?

Ja, takket være GROHE QuickFix rapid installation systemet er monteringen hurtig og nem. Armaturet kommer med alt nødvendigt tilbehør.

Hvordan vedligeholder man StarLight krom finish?

GROHE StarLight krom finish er meget let at vedligeholde. Tør blot af med en fugtig klud og tør efter for at bevare den skinnende glans.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GROHE Eurosmart 2015 håndvaskarmatur med bundventil. S-size. 33265002

PriceData har fulgt prisen på GROHE Eurosmart 2015 håndvaskarmatur med bundventil. S-size. 33265002 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 427 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 460 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 450 kr.

Den nuværende pris på 451 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for GROHE Eurosmart 2015 håndvaskarmatur med bundventil. S-size. 33265002. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for GROHE Eurosmart 2015 håndvaskarmatur med bundventil. S-size. 33265002 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026451 kr1 kr (0%)
29. maj 2026452 kr1 kr (0%)
28. maj 2026453 kr2 kr (0%)
25. apr. 2026455 kr19 kr (4%)
19. apr. 2026436 kr18 kr (4%)
18. apr. 2026454 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026455 kr3 kr (1%)
3. apr. 2026458 kr27 kr (6%)
11. mar. 2026431 kr4 kr (1%)
2. mar. 2026427 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret