Gå til hovedindhold

Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Kar-bruse batteri med 400 mm. Tud 32847000

GroheSanitetEAN: 4005176874918
Pris fra 1.386 krtil 2.099 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 713 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.349 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Kar-bruse batteri med 400 mm. Tud 32847000 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1386 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart Cosmopolitan vandhane, krom
-8%1.386 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Eurosmart Cosmopolitan vandhane, krom billede

Produktinformation

Grohe Eurosmart Cosmopolitan karbatteriet kommer i et fint enkelt og forkromet design. Det kommer med flere gode fordele, så du nemt og enkelt kan tilslutte det på dit badeværelse. Fordele: Udtag til bruseslange Svingtud på 400 mm Flot forkroet desig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Kar & armaturer
Farve: chrome
EAN: 4005176874918
Varenr.: 727102804
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Kar-bruse batteri med 400 mm. Tud 32847000
1.499 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart Cosmopolitan Kar-/brusebatteri med 400 mm tud, Krom
1.501 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart Cosmopolitan 1-Greb centr. udv
1.622,31 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Eurosmart cosmopolitan brusearmatur
1.732,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart Cosmopolitan kararmatur, krom
2.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Kar-bruse batteri med 400 mm. Tud 32847000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Kar-bruse batteri med 400 mm. Tud 32847000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS1.386 kr1.386 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.499 kr1.499 krKøb
3Proshop DK1.501 kr1.501 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.622,31 kr1.622,31 krKøb
5MaintainIt1.732,5 kr1.732,5 krKøb
6BilligVVS DK2.099 kr2.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Kar-bruse batteri med 400 mm. Tud 32847000

PriceData har fulgt prisen på Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Kar-bruse batteri med 400 mm. Tud 32847000 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.349 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 1.501 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.442 kr.

Den nuværende pris på 1.386 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Kar-bruse batteri med 400 mm. Tud 32847000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Grohe Eurosmart Cosmopolitan - Kar-bruse batteri med 400 mm. Tud 32847000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.386 kr113 kr (8%)
26. maj 20261.499 kr113 kr (8%)
17. maj 20261.386 kr115 kr (8%)
16. maj 20261.501 kr115 kr (8%)
10. maj 20261.386 kr113 kr (8%)
9. maj 20261.499 kr113 kr (8%)
3. maj 20261.386 kr113 kr (8%)
3. apr. 20261.499 kr150 kr (11%)
9. mar. 20261.349 kr150 kr (10%)
8. mar. 20261.499 kr150 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret