Gå til hovedindhold

GROHE Eurosmart Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15 - Krom

GroheSanitetEAN: 4005176862182
Pris fra 535 krtil 660 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GROHE Eurosmart Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15 - Krom og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 535 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart kar-/brusearmatur, krom
535 kr
Til butik
Grohe Eurosmart kar-/brusearmatur, krom billede

Produktinformation

Dette kararmatur har en indbygget temperaturbegrænser, der beskytter mod skoldning, og en automatisk omskifter, der gør det muligt at skifte mellem kar og brus. GROHE SilkMove patronen gør det muligt at regulere vandets temperatur og gennemstrømning med lethed og præcision, så du kan nyde et skønt og beroligende brusebad. Dette Eurosmart armatur, der er belagt med slidstærkt GROHE StarLight krom, vil være et æstetisk fokuspunkt i dit badeværelse, samtidig med at det er utrolig nemt at vedligeholde.

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Blandingsbatterier og armaturer
Artikel nr.: 33300002
EAN: 4005176862182
Varenr.: 2895993
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GROHE Eurosmart, Badekar & bruser, Dørgreb, 1/2, Krom
579 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grohe Eurosmart etgrebsbatteri til kar og brus, krom
644 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Eurosmart Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15 - Krom
644 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Eurosmart kar & brus brusearmatur
660 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Eurosmart Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15 - Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Eurosmart Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15 - Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK535 kr574 krKøb
2CS MEGASTORE DK579 kr618 krKøb
3WATTOO.DK644 kr644 krKøb
4Elvvs.dk644 kr644 krKøb
5MaintainIt660 kr660 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GROHE Eurosmart Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15 - Krom

PriceData har fulgt prisen på GROHE Eurosmart Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15 - Krom i 164 dage. Laveste pris i perioden er 530 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 591 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 565 kr.

Den nuværende pris på 535 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for GROHE Eurosmart Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15 - Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for GROHE Eurosmart Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15 - Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026535 kr16 kr (3%)
20. maj 2026551 kr39 kr (7%)
3. maj 2026590 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026591 kr23 kr (4%)
25. apr. 2026568 kr2 kr (0%)
22. apr. 2026566 kr2 kr (0%)
20. apr. 2026564 kr2 kr (0%)
17. apr. 2026566 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026567 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026568 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret