Gå til hovedindhold

Grohe etgr håndv.armatur - 2-huls m/skjult krop til 2-huls håndvaskbatteri 23571000

GroheSanitetEAN: 4005176334276
Pris fra 1.547 krtil 1.992,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 445,5 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.349 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Grohe etgr håndv.armatur - 2-huls m/skjult krop til 2-huls håndvaskbatteri 23571000 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1547 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe universal indbygningsdel, 1/2"
1.547 kr
Til butik
Grohe universal indbygningsdel, 1/2" billede

Produktinformation

til 2-huls håndvaskbatteri indbygning i væg uden udvendig montagesæt GROHE SilkMove 35mm keramisk patron justerbar volumenbegrænser med temperaturbegrænser udløb kan placeres til højre eller til venstre messing installationsskabelon muliggør vandtætning af vægkonstruktion omkring den skjulte installation Vægmembran er inkluderet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Reservedele tilbehoer til armaturer
Artikel nr.: 23571000
EAN: 4005176334276
Varenr.: 2896348
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe indbygningsdel, 2-huls håndvaskarmatur
1.559 kr
Til butik
Grohe indbygningsdel, 2-huls håndvaskarmatur billede

Produktinformation

Indbygningsdel til indbygning af 2-huls håndvaskarmaturer i væg. DataKeramisk patron: 35 mmIndbygningsdybde: 45-75 mmIndstillelig temperatur- og volumenbegrænserValgfri placering på udløb (kan vendes både til højre og venstre)Bemærk: Leveres uden udvendig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Håndvaske
Størrelse: 75x158x45-75 mm
EAN: 4005176334276
Varenr.: 702492004
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe etgr håndv.armatur - 2-huls m/skjult krop til 2-huls håndvaskbatteri 23571000
1.567 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grohe indbygningsdel til 2-huls armatur
1.595 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe indbygningsdel, 2-huls håndvaskarmatur
1.669 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE håndvaskarmatur med skjult krop til 2-huls håndvaskbatteri, Indbygning
1.992,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe etgr håndv.armatur - 2-huls m/skjult krop til 2-huls håndvaskbatteri 23571000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe etgr håndv.armatur - 2-huls m/skjult krop til 2-huls håndvaskbatteri 23571000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.547 kr1.547 krKøb
2LavprisVVS1.559 kr1.559 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.567 kr1.567 krKøb
4WATTOO.DK1.595 kr1.595 krKøb
5BilligVVS DK1.669 kr1.669 krKøb
6vvsfittings.dk1.992,5 kr1.992,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe etgr håndv.armatur - 2-huls m/skjult krop til 2-huls håndvaskbatteri 23571000

PriceData har fulgt prisen på Grohe etgr håndv.armatur - 2-huls m/skjult krop til 2-huls håndvaskbatteri 23571000 i 167 dage. Laveste pris i perioden er 1.349 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 1.568 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.483 kr.

Den nuværende pris på 1.547 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Grohe etgr håndv.armatur - 2-huls m/skjult krop til 2-huls håndvaskbatteri 23571000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Grohe etgr håndv.armatur - 2-huls m/skjult krop til 2-huls håndvaskbatteri 23571000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.547 kr61 kr (4%)
27. maj 20261.486 kr13 kr (1%)
26. maj 20261.499 kr13 kr (1%)
17. maj 20261.486 kr61 kr (4%)
16. maj 20261.547 kr61 kr (4%)
10. maj 20261.486 kr13 kr (1%)
9. maj 20261.499 kr13 kr (1%)
3. maj 20261.486 kr13 kr (1%)
18. apr. 20261.499 kr48 kr (3%)
17. apr. 20261.547 kr48 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret