Gå til hovedindhold

GROHE Essence New etgreb brusebatteri DN15 - Børstet Cool Sunrise

GroheSanitetEAN: 4005176426629
Pris fra 1.799 krtil 3.099 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.300 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GROHE Essence New etgreb brusebatteri DN15 - Børstet Cool Sunrise og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1799 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Essence brusearmatur, børstet messing
-10%1.799 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Essence brusearmatur, børstet messing billede

Produktinformation

Det minimalistiske i fokus hos Essence-serien Dette minimalistiske brusearmatur, bringer et elegant udtryk til ethvert hjem. Dette et-grebs armatur, gør det nemt at kontrollere temperaturen samt styrken på vandet. Med Grohe Essence, opnår du et velbalance...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus & afskærmning
Farve: brushed cool sunrise
EAN: 4005176426629
Varenr.: 726966518
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essence brusearmatur, børstet cool sunrise
1.886 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Essence New etgreb brusebatteri DN15 - Børstet Cool Sunrise
1.963 kr
Til butik
GROHE Essence New etgreb brusebatteri DN15 - Børstet Cool Sunrise billede

Produktinformation

Essence Etgrebsbatteri til brus, DN 15 vægmontage metalgreb GROHE SilkMove 35mm keramisk patron med temperaturbegrænser uden automatisk temperatur regulering GROHE StarLight finish bruserafgang 1/2" integreret kontraventil S-forskruninger med kontrav...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brusearmatur
EAN: 4005176426629
Varenr.: 1570436
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essence Etgrebsbatteri til brus - Børstet Messing
2.020 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GROHE Essence Et-grebs brusebatteri
2.125,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Essence brusearmatur, børstet messing
3.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Essence New etgreb brusebatteri DN15 - Børstet Cool Sunrise koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Essence New etgreb brusebatteri DN15 - Børstet Cool Sunrise koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS1.799 kr1.799 krKøb
2Proshop DK1.886 kr1.886 krKøb
3Elvvs.dk1.963 kr1.963 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.020 kr2.020 krKøb
5EL-GROSSISTEN2.125,5 kr2.125,5 krKøb
6BilligVVS DK3.099 kr3.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GROHE Essence New etgreb brusebatteri DN15 - Børstet Cool Sunrise

PriceData har fulgt prisen på GROHE Essence New etgreb brusebatteri DN15 - Børstet Cool Sunrise i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.799 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 1.975 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.878 kr.

Den nuværende pris på 1.799 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for GROHE Essence New etgreb brusebatteri DN15 - Børstet Cool Sunrise. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for GROHE Essence New etgreb brusebatteri DN15 - Børstet Cool Sunrise de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.799 kr87 kr (5%)
26. maj 20261.886 kr87 kr (5%)
17. maj 20261.799 kr87 kr (5%)
16. maj 20261.886 kr87 kr (5%)
10. maj 20261.799 kr87 kr (5%)
9. maj 20261.886 kr87 kr (5%)
3. maj 20261.799 kr87 kr (5%)
17. apr. 20261.886 kr38 kr (2%)
3. apr. 20261.924 kr125 kr (7%)
9. mar. 20261.799 kr125 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret