Gå til hovedindhold

Grohe Essence Køkkenarmatur Svingbar Tud Supersteel

GroheSanitetEAN: 4005176314919
Pris fra 2.231 krtil 2.872,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 641,5 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.069 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Grohe Essence Køkkenarmatur Svingbar Tud Supersteel og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2231 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Essence køkkenarmatur, stål
-10%2.231 kr
Før 2.479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Essence køkkenarmatur, stål billede

Produktinformation

Grohe Essence skab dit drømmekøkken med Grohe Essence kollektionen er perfekt til dig, der ønsker at skabe et harmonisk og fuldendt køkken, som er en fornøjelse at bruge. Essence-serien er alt hvad du behøver for dit fremtidige køkken. Køkkenarmaturet ko...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Køkkenvasken
Farve: stainless steel
Størrelse: 300mm height
EAN: 4005176314919
Varenr.: 705812516
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Essence køkkenarmatur, stål
-6%2.254 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Essence køkkenarmatur, stål billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: stainless steel
Størrelse: 300mm height
EAN: 4005176314919
Varenr.: 705812516
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Grohe Essence Køkkenarmatur Svingbar Tud Supersteel
2.299 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essence køkkenarmatur, stål
2.319 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essence køkkenarmatur, supersteel
2.422 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essence køk svingbar tud - supersteel 30269DC0
2.488 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GROHE Essence køkkenarmatur,højt udløb, svingbar tud
2.689,66 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Essence køkkenarmatur med svingbar tud
2.872,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Essence Køkkenarmatur Svingbar Tud Supersteel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Essence Køkkenarmatur Svingbar Tud Supersteel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK2.231 kr2.231 krKøb
2CompletVVS2.254 kr2.254 krKøb
3Homeshop DK2.299 kr2.299 krKøb
4LavprisVVS2.319 kr2.319 krKøb
5Proshop DK2.422 kr2.422 krKøb
6CS MEGASTORE DK2.488 kr2.488 krKøb
7EL-GROSSISTEN2.689,66 kr2.689,66 krKøb
8vvsfittings.dk2.872,5 kr2.872,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Essence Køkkenarmatur Svingbar Tud Supersteel

PriceData har fulgt prisen på Grohe Essence Køkkenarmatur Svingbar Tud Supersteel i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.069 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 2.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.248 kr.

Den nuværende pris på 2.231 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Grohe Essence Køkkenarmatur Svingbar Tud Supersteel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Grohe Essence Køkkenarmatur Svingbar Tud Supersteel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20262.231 kr68 kr (3%)
16. maj 20262.299 kr68 kr (3%)
15. maj 20262.231 kr23 kr (1%)
14. maj 20262.254 kr23 kr (1%)
3. maj 20262.231 kr162 kr (8%)
22. apr. 20262.069 kr230 kr (10%)
17. apr. 20262.299 kr230 kr (11%)
9. mar. 20262.069 kr330 kr (14%)
8. mar. 20262.399 kr330 kr (16%)
3. mar. 20262.069 kr230 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret