Gå til hovedindhold

Grohe Essence etgr udv hv 2h M - 2-huls h.v.batteri, Børstet Hard Graphite M-Size 19408AL1

GroheSanitetEAN: 4005176426193
Pris fra 2.047 krtil 3.099 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.052 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.736 kr 20. maj

Sammenlign priser på Grohe Essence etgr udv hv 2h M - 2-huls h.v.batteri, Børstet Hard Graphite M-Size 19408AL1 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2047 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Essence M håndvaskarmatur, børstet sort krom
-11%2.047 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Essence M håndvaskarmatur, børstet sort krom billede

Produktinformation

Foren æstetik og teknologi med et væghængt armatur Med det væghængte Grohe Essence M-armatur til indbygning får du den ultimative håndvaskoplevelse. Essence er fyldt med moderne teknologi, der gør brugen til en fornøjelse. SilkMove-patronen gør det nemt o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: brushed hard graphite
Størrelse: medium
EAN: 4005176426193
Varenr.: 702494309
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essence håndvaskarmatur, børstet sort krom
2.149 kr
Til butik
Grohe Essence håndvaskarmatur, børstet sort krom billede

Produktinformation

Grohe Essence forenet elegance og kvalitet Grohe Essence kollektionen giver dig mulighed for at vælge mellem flere forskellige smukke farve og overflader, du kan indrette hjemmet præcis som du ønsker. Dette armatur kommer i børstet sort krom og i M-size...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Håndvaske
Farve: brushed hard graphite
Størrelse: medium
EAN: 4005176426193
Varenr.: 702494309
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essence 2-huls håndvaskbatteri M-Size, børstet hard graphite
2.275 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essence etgr udv hv 2h M - 2-huls h.v.batteri, Børstet Hard Graphite M-Size 19408AL1
2.337 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Essence håndvaskarmatur. Børstet Hard Graphite M-Size
2.443 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GROHE Essence2-huls håndvaskbatteri M-Size
2.469,73 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Essence håndvaskarmatur. Børstet Hard Graphite M-Size
2.698,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Essence M håndvaskarmatur, børstet sort krom
3.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Essence etgr udv hv 2h M - 2-huls h.v.batteri, Børstet Hard Graphite M-Size 19408AL1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Essence etgr udv hv 2h M - 2-huls h.v.batteri, Børstet Hard Graphite M-Size 19408AL1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS2.047 kr2.047 krKøb
2LavprisVVS2.149 kr2.149 krKøb
3Proshop DK2.275 kr2.275 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.337 kr2.337 krKøb
5Elvvs.dk2.443 kr2.443 krKøb
6EL-GROSSISTEN2.469,73 kr2.469,73 krKøb
7vvsfittings.dk2.698,75 kr2.698,75 krKøb
8BilligVVS DK3.099 kr3.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Essence etgr udv hv 2h M - 2-huls h.v.batteri, Børstet Hard Graphite M-Size 19408AL1

PriceData har fulgt prisen på Grohe Essence etgr udv hv 2h M - 2-huls h.v.batteri, Børstet Hard Graphite M-Size 19408AL1 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.736 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 2.274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.004 kr.

Den nuværende pris på 2.047 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Grohe Essence etgr udv hv 2h M - 2-huls h.v.batteri, Børstet Hard Graphite M-Size 19408AL1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Grohe Essence etgr udv hv 2h M - 2-huls h.v.batteri, Børstet Hard Graphite M-Size 19408AL1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.047 kr152 kr (7%)
26. maj 20262.199 kr152 kr (7%)
22. maj 20262.047 kr311 kr (18%)
20. maj 20261.736 kr9 kr (1%)
19. maj 20261.745 kr9 kr (1%)
18. maj 20261.754 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.763 kr9 kr (1%)
16. maj 20261.772 kr9 kr (1%)
15. maj 20261.781 kr9 kr (1%)
14. maj 20261.790 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret