Gå til hovedindhold

Grohe Essence etgr udv hv 2h L - 2-huls håndvaskbatteri, Børstet Cool Sunrise L-Size 19967GN1

GroheSanitetEAN: 4005176426247
Pris fra 2.339 krtil 3.040 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 701 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.249 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Grohe Essence etgr udv hv 2h L - 2-huls håndvaskbatteri, Børstet Cool Sunrise L-Size 19967GN1 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2339 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Essence håndvaskarmatur, børstet messing
-13%2.339 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Essence håndvaskarmatur, børstet messing billede

Produktinformation

Grohe Essence Stilfuldt design i smukke farver Ønsker du også et mere harmonisk men stilfuldt badeværelse der samtidigt er let at bruge - så er Essence serien perfekt til dig. Grohe Essence kollektionen giver dig mulighed for at vælge mellem flere forske...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: brushed cool sunrise
Størrelse: L
EAN: 4005176426247
Varenr.: 702494418
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essence etgr udv hv 2h L - 2-huls håndvaskbatteri, Børstet Cool Sunrise L-Size 19967GN1
2.401,2 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essence håndvaskarmatur, børstet messing
2.499 kr
Til butik
Grohe Essence håndvaskarmatur, børstet messing billede

Produktinformation

Grohe Essence - Giv badeværelset mere karakter Det energibesparende Grohe Essence armatur er stilfuld med en diskret elegance, mens den buede tud og cylindriske krop sikrer en særdeles god komfort. Armaturet er vægmonteret med et enkel greb for at kunne k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Håndvaske
Farve: brushed cool sunrise
Størrelse: L
EAN: 4005176426247
Varenr.: 702494418
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essence 2-huls håndvaskbatteri, L-Size, børstet cool sunrise
2.560 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Essence håndvaskarmatur, børstet messing
2.649 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GROHE Essence2-huls håndvaskbatteri L-Size
2.772,65 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Essence håndvaskarmatur. Børstet Cool Sunrise L-Size
3.040 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Essence etgr udv hv 2h L - 2-huls håndvaskbatteri, Børstet Cool Sunrise L-Size 19967GN1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Essence etgr udv hv 2h L - 2-huls håndvaskbatteri, Børstet Cool Sunrise L-Size 19967GN1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS2.339 kr2.339 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.401,2 kr2.401,2 krKøb
3LavprisVVS2.499 kr2.499 krKøb
4Proshop DK2.560 kr2.560 krKøb
5BilligVVS DK2.649 kr2.649 krKøb
6EL-GROSSISTEN2.772,65 kr2.772,65 krKøb
7vvsfittings.dk3.040 kr3.040 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Essence etgr udv hv 2h L - 2-huls håndvaskbatteri, Børstet Cool Sunrise L-Size 19967GN1

PriceData har fulgt prisen på Grohe Essence etgr udv hv 2h L - 2-huls håndvaskbatteri, Børstet Cool Sunrise L-Size 19967GN1 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.249 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 2.411,98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.359 kr.

Den nuværende pris på 2.339 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Grohe Essence etgr udv hv 2h L - 2-huls håndvaskbatteri, Børstet Cool Sunrise L-Size 19967GN1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Grohe Essence etgr udv hv 2h L - 2-huls håndvaskbatteri, Børstet Cool Sunrise L-Size 19967GN1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.339 kr62,2 kr (3%)
26. maj 20262.401,2 kr62,2 kr (3%)
17. maj 20262.339 kr62,2 kr (3%)
16. maj 20262.401,2 kr62,2 kr (3%)
10. maj 20262.339 kr62,2 kr (3%)
9. maj 20262.401,2 kr62,2 kr (3%)
3. maj 20262.339 kr62,2 kr (3%)
2. maj 20262.401,2 kr53,2 kr (2%)
24. apr. 20262.348 kr53,2 kr (2%)
23. apr. 20262.401,2 kr53,2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret