Gå til hovedindhold

Grohe Essence etgr kar væg udv - Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15, Supersteel

GROHESanitetEAN: 4005176371097
Pris fra 2.025 krtil 2.312,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 287,5 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.022 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Grohe Essence etgr kar væg udv - Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15, Supersteel og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2025 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essence Etgrebsbatteri til kar & brus, Supersteel
2.025 kr
Til butik
Grohe Essence Etgrebsbatteri til kar & brus, Supersteel billede

Produktinformation

Med sin robuste, cylinderformede krop og den markante buede tud i GROHE SuperSteel passer GROHE Essence blandingsbatteriet til badekar perfekt i et hvilket som helst smart og moderne badeværelse. Du skal blot tilføje en håndbruser efter eget valg, og du k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Blandingsbatterier og armaturer
EAN: 4005176371097
Varenr.: 3275400
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Essence etgr kar væg udv - Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15, Supersteel
2.085 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Grohe Essence termostat til kar & brus, DN 15 vægmonteret - Superstel
2.109 kr
Til butik
Grohe Essence termostat til kar & brus, DN 15 vægmonteret - Superstel billede

Produktinformation

Grohe Essence Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15 vægmonteret metalgreb GROHE SilkMove 35mm keramisk patron med temperaturbegrænser GROHE StarLight-belægning automatisk omstilling: kar/brus mousseur bruserafgang 1/2´´ integreret kontraventil S-forskrunin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Badekararmatur
EAN: 4005176371097
Varenr.: 2499347
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Essense New etgrebsbatteri 193mm tud 2hul t/kar/br Superst
2.283,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Essence kar-brus armatur, DN 15 vægmonteret, supersteel
2.312,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Essence etgr kar væg udv - Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15, Supersteel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Essence etgr kar væg udv - Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15, Supersteel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop.dk2.025 kr2.025 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.085 kr2.085 krKøb
3Elvvs.dk2.109 kr2.109 krKøb
4EL-GROSSISTEN2.283,25 kr2.283,25 krKøb
5vvsfittings.dk2.312,5 kr2.312,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Essence etgr kar væg udv - Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15, Supersteel

PriceData har fulgt prisen på Grohe Essence etgr kar væg udv - Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15, Supersteel i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.983 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 2.109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.037 kr.

Den nuværende pris på 2.025 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Grohe Essence etgr kar væg udv - Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15, Supersteel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Grohe Essence etgr kar væg udv - Etgrebsbatteri til kar & brus, DN 15, Supersteel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20262.025 kr1 kr (0%)
1. maj 20262.026 kr1 kr (0%)
29. apr. 20262.027 kr4 kr (0%)
22. apr. 20262.023 kr1 kr (0%)
17. apr. 20262.022 kr1 kr (0%)
15. apr. 20262.023 kr38 kr (2%)
10. apr. 20262.061 kr1 kr (0%)
4. apr. 20262.062 kr2 kr (0%)
9. feb. 20262.064 kr45 kr (2%)
7. feb. 20262.109 kr45 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret