Gå til hovedindhold

Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, supersteel 32663DC3

GroheSanitetEAN: 4005176466861
Pris fra 1.879 krtil 2.339 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 460 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.799 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, supersteel 32663DC3 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1879 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, stål
1.879 kr
Til butik
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, stål billede

Produktinformation

Grohe Concetto - minimalisme og kvalitet i samme armatur Concetto køkkenarmatur fra Grohe har et minimalistisk design og praktiske, funktionelle egenskaber. Med Grohe Long-Life Shine, der gør armaturet nemt at rengøre, samt Grohes SilkMove patron, der gør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Køkkenvaske
Farve: stainless steel
EAN: 4005176466861
Varenr.: 706149146
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, stål
-9%1.917 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, stål billede

Produktinformation

Concetto køkkenarmatur Moderne funktionalitet Er du blevet træt af dit gamle og upraktiske køkkenarmatur? Her er løsningen. Med et Grohe Concetto køkkenarmatur, får du alt hvad du står og mangler. Armaturet kommer med en udtrækkelig tud, som skaber mere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: stainless steel
EAN: 4005176466861
Varenr.: 706149146
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Concetto køkkenarmatur med udtrækstud C-tud, zero - Supersteel
2.016 kr
Til butik
GROHE Concetto køkkenarmatur med udtrækstud C-tud, zero - Supersteel billede

Produktinformation

Grohe Concetto køkkenbatteri med højt udløb Ethulsmontage GROHE StarLight-belægning GROHE SilkMove 35mm keramisk patron GROHE EasyDock garanterer en let og smidig tilbagetrækning af udtræk til startpositionen GROHE Zero isolerede indre vandveje - bly- og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Køkkenbatterier 1-grebs
EAN: 4005176466861
Varenr.: 2452777
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Concetto Køkkenarmatur med udtræk, C-tud, Supersteel
2.017 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, supersteel 32663DC3
2.044 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grohe Concetto Zero kkkenarmatur med udtrk, C-tud, 1-grebs, Supersteel
2.099 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Concetto, Etgrebskøkkenbatteri, højt udløb, GROHE Zero
2.177,1 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Concetto køkkenarmatur med udtrækstud C-tud, zero, supersteel
2.338,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, stål
-10%2.339 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, supersteel 32663DC3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, supersteel 32663DC3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.879 kr1.879 krKøb
2CompletVVS1.917 kr1.917 krKøb
3Elvvs.dk2.016 kr2.016 krKøb
4Proshop DK2.017 kr2.017 krKøb
5CS MEGASTORE DK2.044 kr2.044 krKøb
6WATTOO.DK2.099 kr2.099 krKøb
7EL-GROSSISTEN2.177,1 kr2.177,1 krKøb
8vvsfittings.dk2.338,75 kr2.338,75 krKøb
9BilligVVS DK2.339 kr2.339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, supersteel 32663DC3

PriceData har fulgt prisen på Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, supersteel 32663DC3 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.799 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 2.017 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.923 kr.

Den nuværende pris på 1.879 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, supersteel 32663DC3. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, supersteel 32663DC3 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.879 kr38 kr (2%)
27. maj 20261.917 kr82 kr (4%)
26. maj 20261.999 kr82 kr (4%)
17. maj 20261.917 kr99 kr (5%)
16. maj 20262.016 kr99 kr (5%)
10. maj 20261.917 kr82 kr (4%)
9. maj 20261.999 kr82 kr (4%)
3. maj 20261.917 kr118 kr (7%)
18. apr. 20261.799 kr217 kr (11%)
17. apr. 20262.016 kr217 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret