Gå til hovedindhold

Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, højt udløb 32663003

GroheSanitetEAN: 4005176466854
Pris fra 1.399 krtil 2.249 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 850 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, højt udløb 32663003 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1399 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, krom
-18%1.399 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, krom billede

Produktinformation

Grohe Concetto - minimalisme og kvalitet Concetto køkkenarmatur fra Grohe har et minimalistisk design og praktiske, funktionelle egenskaber. Med Grohe Long-Life Shine kromoverflade, der gør armaturet nemt at rengøre, samt Grohes SilkMove patron, der gør d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Køkkenvaske
Farve: chrome
EAN: 4005176466854
Varenr.: 706149134
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Concetto Køkkenarmatur med udtræk, C-tud, Krom
1.562 kr
Til butik
Grohe Concetto Køkkenarmatur med udtræk, C-tud, Krom billede

Produktinformation

Et køkkenarmatur der forbedrer udseendet af dit køkken, mens du nemt klarer dine gøremål - så skal du vælge GROHE Concetto etgrebs temperaturkontrol. Den smarte, enkle æstetik er baseret på banebrydende design og høj ydeevne, fra Easy Installation System til det fejlfrie finish. Den høje tud, der er ideel til påfyldning af gryder, har en 360˚ svingradius for at nå hvert hjørne af din vask, mens det udtrækkelige sprøjtehoved forlænger rækkevidden til enden af tappetuden, hvilket gør det til en fleksibel løsning til dobbelthåndvask. Takket være EasyDock-systemet trækker brusehovedet glat ind i tuden. Inde i monoblok enheden sikrer GROHE SilkMove-teknologi glat og pålidelig vand- og temperaturregulering, der holder hele livet. GROHE Zero's adskilte indre vandveje betyder, at vandet fra din hane er bly- og nikkelfrit. Plus den gnistrende GROHE StarLight krombelægning er ridsefast for en fantastisk overflade, der holder og holder.

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Blandingsbatterier og armaturer
Artikel nr.: 32663003
EAN: 4005176466854
Varenr.: 3275363
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grohe Concetto Zero kkkenarmatur med udtrk, C-tud, 1-grebs, Krom
1.575 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Grohe Concetto køkkenarmatur med udtrækstud C-tud, zero, højt udløb
1.662 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Concetto køkkenarmatur m/C-tud & udtræk, krom
1.679,08 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, højt udløb 32663003
1.690 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Concetto køkkenarmatur med udtrækstud C-tud, zero, højt udløb
1.800 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, krom
-10%1.979 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, krom
-10%2.249 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, højt udløb 32663003 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, højt udløb 32663003 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.399 kr1.399 krKøb
2Proshop DK1.562 kr1.562 krKøb
3WATTOO.DK1.575 kr1.575 krKøb
4Elvvs.dk1.662 kr1.662 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.679,08 kr1.679,08 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.690 kr1.690 krKøb
7vvsfittings.dk1.800 kr1.800 krKøb
8CompletVVS1.979 kr1.979 krKøb
9BilligVVS DK2.249 kr2.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, højt udløb 32663003

PriceData har fulgt prisen på Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, højt udløb 32663003 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.399 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.562 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.527 kr.

Den nuværende pris på 1.399 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, højt udløb 32663003. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, højt udløb 32663003 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.399 kr163 kr (10%)
3. maj 20261.562 kr33 kr (2%)
18. apr. 20261.529 kr33 kr (2%)
17. apr. 20261.562 kr33 kr (2%)
9. mar. 20261.529 kr32 kr (2%)
8. mar. 20261.561 kr32 kr (2%)
3. mar. 20261.529 kr32 kr (2%)
6. jan. 20261.561 kr60 kr (4%)
14. dec. 20251.501 kr24 kr (2%)
12. dec. 20251.525 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret