Gå til hovedindhold

Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, supersteel 32663DC3

GroheSanitetEAN: 4005176466861
Pris fra 1.879 krtil 2.599 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 720 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.799 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, supersteel 32663DC3 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1879 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, stål
1.879 kr
Til butik
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, stål billede

Produktinformation

Grohe Concetto - minimalisme og kvalitet i samme armatur Concetto køkkenarmatur fra Grohe har et minimalistisk design og praktiske, funktionelle egenskaber. Med Grohe Long-Life Shine, der gør armaturet nemt at rengøre, samt Grohes SilkMove patron, der gør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Køkkenvaske
Farve: stainless steel
EAN: 4005176466861
Varenr.: 706149146
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Concetto køkkenarmatur med udtrækstud C-tud, zero - Supersteel
2.016 kr
Til butik
GROHE Concetto køkkenarmatur med udtrækstud C-tud, zero - Supersteel billede

Produktinformation

Grohe Concetto køkkenbatteri med højt udløb Ethulsmontage GROHE StarLight-belægning GROHE SilkMove 35mm keramisk patron GROHE EasyDock garanterer en let og smidig tilbagetrækning af udtræk til startpositionen GROHE Zero isolerede indre vandveje - bly- og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Køkkenbatterier 1-grebs
EAN: 4005176466861
Varenr.: 2452777
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Concetto Køkkenarmatur med udtræk, C-tud, Supersteel
2.017 kr
Til butik
Grohe Concetto Køkkenarmatur med udtræk, C-tud, Supersteel billede

Produktinformation

Naturligvis vil du gerne have, at dit køkkenarmatur ser godt ud og passer ind i dit køkken. GROHE Concetto etgrebs køkkenarmatur tilbyder meget mere. Udseendemæssigt fuldender armaturet dit moderne køkken, men det fungerer også som et professionelt sæt, der starter med Easy Installation systemet. Den høje tud, der er ideel til påfyldning af gryder, drejer gennem hele 360˚ for at nå hvert hjørne af din vask, mens det udtrækkelige hoved udvider rækkevidden til enden af ​​armaturet, hvilket gør det til en fleksibel løsning til dobbeltvask. Takket være EasyDock-systemet trækker brusehovedet sig nemt tilbage ind i tuden efter brug. Inde i monoblokarmaturet sikrer GROHE SilkMove-teknologi en nem og pålidelig vand- og temperaturregulering, der holder i en livstid. GROHE Zero's isolerede indre vandveje betyder, at dit vand vil være bly- og nikkelfrit. Plus den stilfulde GROHE SuperSteel mat finish er ridsefast for en fantastisk overflade, der holder og holder.

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Blandingsbatterier og armaturer
Artikel nr.: 32663DC3
EAN: 4005176466861
Varenr.: 3275365
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, supersteel 32663DC3
2.044 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grohe Concetto Zero kkkenarmatur med udtrk, C-tud, 1-grebs, Supersteel
2.177 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Concetto køkkenarmatur med udtrækstud C-tud, zero, supersteel
2.338,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Concetto køkkenarmatur, udtrækstud, stål
2.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, supersteel 32663DC3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, supersteel 32663DC3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.879 kr1.879 krKøb
2Elvvs.dk2.016 kr2.016 krKøb
3Proshop DK2.017 kr2.017 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.044 kr2.044 krKøb
5WATTOO.DK2.177 kr2.177 krKøb
6vvsfittings.dk2.338,75 kr2.338,75 krKøb
7BilligVVS DK2.599 kr2.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, supersteel 32663DC3

PriceData har fulgt prisen på Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, supersteel 32663DC3 i 167 dage. Laveste pris i perioden er 1.799 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 2.017 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.922 kr.

Den nuværende pris på 1.879 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, supersteel 32663DC3. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Grohe Concetto etgr køk udtr.m - etgr køkbat, C-tud, ethulsmontage, zero, supersteel 32663DC3 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.879 kr38 kr (2%)
1. jun. 20261.917 kr38 kr (2%)
30. maj 20261.879 kr38 kr (2%)
27. maj 20261.917 kr82 kr (4%)
26. maj 20261.999 kr82 kr (4%)
17. maj 20261.917 kr99 kr (5%)
16. maj 20262.016 kr99 kr (5%)
10. maj 20261.917 kr82 kr (4%)
9. maj 20261.999 kr82 kr (4%)
3. maj 20261.917 kr118 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret