Gå til hovedindhold

Grohe Bau Manuel Bidetsæde - Ceramic WC-sæde med låg, soft close, 2 sprayarme 39648SH0

GroheSanitetEAN: 4005176575310
Pris fra 1.947,31 krtil 3.079 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.131,69 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.906 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Grohe Bau Manuel Bidetsæde - Ceramic WC-sæde med låg, soft close, 2 sprayarme 39648SH0 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1947.31 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Bau CeramicBidetsædeWC-sæde med låg2 spray arme
1.947,31 kr
Til butik
Grohe Bau CeramicBidetsædeWC-sæde med låg2 spray arme billede

Produktinformation

Med Grohe douche toiletsædet bliver det nemt med lidt ekstra komfort og hygiejne i hverdagen. Toiletsædet er udført i slim udgave, der giver et stilrent udtryk. Sædet har softclose for smidig lukning og er udstyret med 2 sprayarme, 1 bag til og 1 til femi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4005176575310
Varenr.: 15840935805263
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Bau Manuel Bidetsæde - Ceramic WC-sæde med låg, soft close, 2 sprayarme 39648SH0
1.995 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Bau toiletsæde, douche, soft close, hvid
-10%2.339 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Bau toiletsæde, douche, soft close, hvid billede

Produktinformation

Med Grohe douche toiletsædet bliver det nemt med lidt ekstra komfort og hygiejne i hverdagen. Toiletsædet er udført i slim udgave, der giver et stilrent udtryk. Sædet har softclose for smidig lukning og er udstyret med 2 sprayarme, 1 bag til og 1 til fem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
EAN: 4005176575310
Varenr.: 615571100
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Bau Manuel Bidetsæde Ceramic WC-sæde med låg, soft close, 2 sprayarme
2.511,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Bau toiletbræt, douche, soft close, hvid
2.799 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Bau toiletsæde, douche, soft close, hvid
3.079 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Bau Manuel Bidetsæde - Ceramic WC-sæde med låg, soft close, 2 sprayarme 39648SH0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Bau Manuel Bidetsæde - Ceramic WC-sæde med låg, soft close, 2 sprayarme 39648SH0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN1.947,31 kr1.947,31 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.995 kr1.995 krKøb
3CompletVVS2.339 kr2.339 krKøb
4vvsfittings.dk2.511,25 kr2.511,25 krKøb
5LavprisVVS2.799 kr2.799 krKøb
6BilligVVS DK3.079 kr3.079 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Bau Manuel Bidetsæde - Ceramic WC-sæde med låg, soft close, 2 sprayarme 39648SH0

PriceData har fulgt prisen på Grohe Bau Manuel Bidetsæde - Ceramic WC-sæde med låg, soft close, 2 sprayarme 39648SH0 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.896 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 2.316 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.074 kr.

Den nuværende pris på 1.947,31 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Grohe Bau Manuel Bidetsæde - Ceramic WC-sæde med låg, soft close, 2 sprayarme 39648SH0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Grohe Bau Manuel Bidetsæde - Ceramic WC-sæde med låg, soft close, 2 sprayarme 39648SH0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20261.947,31 kr46,69 kr (2%)
16. maj 20261.994 kr285 kr (13%)
9. maj 20262.279 kr21 kr (1%)
6. maj 20262.300 kr16 kr (1%)
5. maj 20262.316 kr16 kr (1%)
30. apr. 20262.300 kr16 kr (1%)
13. apr. 20262.316 kr60 kr (3%)
1. apr. 20262.256 kr350 kr (18%)
31. mar. 20261.906 kr31 kr (2%)
29. mar. 20261.937 kr31 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret