Gå til hovedindhold

Grohe Bau Cosmopolitan E - Blandingsbatteri til håndvask - Krom - 36453000 - Med Temperaturbegrænser

GroheSanitetEAN: 4005176473791
Pris fra 1.439 krtil 2.199 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 760 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grohe Bau Cosmopolitan E - Blandingsbatteri til håndvask - Krom - 36453000 - Med Temperaturbegrænser og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1439 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Bau Cosmopolitan E håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
-15%1.439 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Bau Cosmopolitan E håndvaskarmatur, berøringsfri, krom billede

Produktinformation

Skab din nye hverdag med en berøringsfri vandhane Grohe Bau Cosmopolitan er optimal til brug på badeværelset, i bryggerset eller i offentlige rum, hvor både vedligeholdelse og brugervenlighed er afgørende. Det elegante design, karakteriseret ved den glans...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
EAN: 4005176473791
Varenr.: 704149504
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Bau Cosmopolitan E håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
-11%1.509 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Bau Cosmopolitan E håndvaskarmatur, berøringsfri, krom billede

Produktinformation

Moderne vandhane med hygiejne i fokus Grohe Bau Cosmopolitan berøringsfrit armatur, ideel til børnenes badeværelset eller bryggerset, hvor du har brug for vand til de fedtede fingre. Med den elektroniske styring med infrarød sensor, registreres nemt håndb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 4005176473791
Varenr.: 704149504
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Bau Cosmopolitan E - Blandingsbatteri til håndvask - Krom - 36453000 - Med Temperaturbegrænser
1.607 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe BauCosmo E berøringsfrit håndvaskarmatur,
1.613 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grohe Bau Cosmopolitan E hndvaskarmatur, berringsfri, 230V, Krom
1.672 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Bau Cosmopolitan E Blandingsbatteri til håndvask, infrarød
1.798,86 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE BauCosmo E håndvaskarmatur 220V Berøringsfri, med temperaturbegrænser. Krom
1.966,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Bau Cosmopolitan E håndvaskarmatur, berøringsfri, krom
2.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Bau Cosmopolitan E - Blandingsbatteri til håndvask - Krom - 36453000 - Med Temperaturbegrænser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Bau Cosmopolitan E - Blandingsbatteri til håndvask - Krom - 36453000 - Med Temperaturbegrænser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS1.439 kr1.439 krKøb
2LavprisVVS1.509 kr1.509 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.607 kr1.607 krKøb
4Proshop DK1.613 kr1.613 krKøb
5WATTOO.DK1.672 kr1.672 krKøb
6EL-GROSSISTEN1.798,86 kr1.798,86 krKøb
7vvsfittings.dk1.966,25 kr1.966,25 krKøb
8BilligVVS DK2.199 kr2.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Bau Cosmopolitan E - Blandingsbatteri til håndvask - Krom - 36453000 - Med Temperaturbegrænser

PriceData har fulgt prisen på Grohe Bau Cosmopolitan E - Blandingsbatteri til håndvask - Krom - 36453000 - Med Temperaturbegrænser i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.439 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 1.619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.558 kr.

Den nuværende pris på 1.439 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Grohe Bau Cosmopolitan E - Blandingsbatteri til håndvask - Krom - 36453000 - Med Temperaturbegrænser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Grohe Bau Cosmopolitan E - Blandingsbatteri til håndvask - Krom - 36453000 - Med Temperaturbegrænser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.439 kr168 kr (10%)
26. maj 20261.607 kr168 kr (12%)
17. maj 20261.439 kr156 kr (10%)
16. maj 20261.595 kr156 kr (11%)
10. maj 20261.439 kr174 kr (11%)
9. maj 20261.613 kr174 kr (12%)
3. maj 20261.439 kr162 kr (10%)
2. maj 20261.601 kr1 kr (0%)
25. apr. 20261.602 kr39 kr (2%)
19. apr. 20261.563 kr31 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret