Gå til hovedindhold

Google Pixel Watch - Poleret sølv - smart ur med bånd - fluoroelastomer - trækul - båndstørrelse: L - 32 GB - Wi-Fi, NFC, Bluetooth - 36 g

GoogleArmbåndsureEAN: 0840244600372
Pris fra 856 krtil 1.299 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 443 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 839 kr 13. maj

Sammenlign priser på Google Pixel Watch - Poleret sølv - smart ur med bånd - fluoroelastomer - trækul - båndstørrelse: L - 32 GB - Wi-Fi, NFC, Bluetooth - 36 g og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 856 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Google Pixel Watch Grå SmartWatch
856 kr
Til butik
Google Pixel Watch Grå SmartWatch billede

Produktinformation

Google Pixel Watch - Poleret sølv - smart ur med bånd - fluoroelastomer - trækul - båndstørrelse: L - 32 GB - Wi-Fi, NFC, Bluetooth - 36 g

Produktspecifikationer

Mærke: Google
Artikel nr.: GA03305-DE
EAN: 0840244600372
Varenr.: 1000832142
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Google Pixel Watch - Poleret sølv - smart ur med bånd - fluoroelastomer - trækul - båndstørrelse: L - 32 GB - Wi-Fi, NFC, Bluetooth - 36 g
915 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Google Pixel Watch - Polished Silver with Charcoal Band
934 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartwatch Google Pixel Watch - poleret sølv, L (trækul)
-13%989 kr
Før 1.139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smartwatch Google Pixel Watch - poleret sølv, L (trækul)
-13%1.009 kr
Før 1.159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Google Pixel Watch Grå SmartWatch
1.089 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Google Pixel Watch WiFi -älykello, Polished Silver / Charcoal
1.091 kr
Til butik
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Google Pixel Watch 41mm - Charcoal
1.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Google Pixel Watch - Poleret sølv - smart ur med bånd - fluoroelastomer - trækul - båndstørrelse: L - 32 GB - Wi-Fi, NFC, Bluetooth - 36 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Google Pixel Watch - Poleret sølv - smart ur med bånd - fluoroelastomer - trækul - båndstørrelse: L - 32 GB - Wi-Fi, NFC, Bluetooth - 36 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK856 kr856 krKøb
2CS MEGASTORE DK915 kr954 krKøb
3Proshop DK934 kr934 krKøb
4Boligcenter DK989 kr989 krKøb
5Vivas DK1.009 kr1.078 krKøb
6Ultrashop1.089 kr1.089 krKøb
7Teknikproffset DK1.091 kr1.140 krKøb
8Salgsbutikken.dk1.299 kr1.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Google Pixel Watch - Poleret sølv - smart ur med bånd - fluoroelastomer - trækul - båndstørrelse: L - 32 GB - Wi-Fi, NFC, Bluetooth - 36 g

PriceData har fulgt prisen på Google Pixel Watch - Poleret sølv - smart ur med bånd - fluoroelastomer - trækul - båndstørrelse: L - 32 GB - Wi-Fi, NFC, Bluetooth - 36 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 839 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 1.012 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 875 kr.

Den nuværende pris på 856 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Google Pixel Watch - Poleret sølv - smart ur med bånd - fluoroelastomer - trækul - båndstørrelse: L - 32 GB - Wi-Fi, NFC, Bluetooth - 36 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Google Pixel Watch - Poleret sølv - smart ur med bånd - fluoroelastomer - trækul - båndstørrelse: L - 32 GB - Wi-Fi, NFC, Bluetooth - 36 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026856 kr2 kr (0%)
15. maj 2026854 kr2 kr (0%)
14. maj 2026856 kr17 kr (2%)
13. maj 2026839 kr15 kr (2%)
12. maj 2026854 kr2 kr (0%)
30. apr. 2026856 kr2 kr (0%)
25. apr. 2026854 kr39 kr (4%)
23. apr. 2026893 kr39 kr (5%)
22. apr. 2026854 kr3 kr (0%)
21. apr. 2026857 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret