Gå til hovedindhold

Google Pixel Watch 3 - 45 mm - matsort aluminium - smart ur med aktivt bånd - fluoroelastomer - obsidian - båndstørrelse: L - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi 6, NFC, UWB, LTE - 4G - 37 g

GoogleArmbåndsureEAN: 0840353907782
Pris fra 1.799 krtil 4.290 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 2.491 kr (58% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.696 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Google Pixel Watch 3 - 45 mm - matsort aluminium - smart ur med aktivt bånd - fluoroelastomer - obsidian - båndstørrelse: L - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi 6, NFC, UWB, LTE - 4G - 37 g og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1799 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartwatch Google Pixel Watch 3 45 mm - sort (LTE)
-50%1.799 kr
Før 3.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smartwatch Google Pixel Watch 3 45 mm - sort (LTE) billede

Produktinformation

Google Pixel Watch 3 - 45 mm - matsort aluminium - smart ur med aktivt bånd - fluoroelastomer - obsidian - båndstørrelse: L - 32 GB - LTE, NFC, Wi-Fi 6, UWB, Bluetooth - 4G - 37 gGoogle Pixel Watch 3 kombinerer avanceret fitness-tracking, problemfri kommunikation og smart teknologi i et slankt, rundt design. Udstyret med en levende LTPO AMOLED-skærm, der er beskyttet af Corning Gorilla Glass 5, leverer dette smartwatch klare billeder og nem navigation. Brugerne kan nyde godt af funktioner som sporing af hjertefrekvensvariabilitet, overvågning af iltmætning i blodet og en sensor for omgivende lys for at få en bedre sundhedsoplevelse. Uret har sikkerhedsfunktioner som falddetektering og Emergency SOS, der giver ro i sindet, mens man er aktiv.GenereltAktivitet/sport: MultisportBærestil: UrstilBetalingsteknologi: Google PayFeedbacktype: Audiovarselvibrationsalarmvisuelt interfaceFunktioner: OpkaldshåndteringåndedrætstræningsfunktionFald-detektionEmergency SOSvejroplysningerActive Zone Minuteslysstyrke: 2000 nitsActua displaySikkerhedstjekNøddelingMedicinsk informationSikkerhedssignalPulserende detektionMorgenbrIndstillede mål: JaLydindgang: MikrofonLydudgang: HøjttalerMeddelelser: KalenderSMSE-mailindgående opkaldapplikationerhøj og lav hjertefrekvensuregelmæssig rytmestressmeddelelserNavigation: GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou/QZSS modtagerOperativsystem: Wear OS 5.0 by Goog...

Produktspecifikationer

Mærke: Google
Kategori: Smartwatches
Vægt: 0.27g
EAN: 0840353907782
Varenr.: 2141219
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Smartwatch Google Pixel Watch 3 45 mm - sort (LTE)
-50%1.819 kr
Før 3.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smartwatch Google Pixel Watch 3 45 mm - sort (LTE) billede

Produktinformation

Google Pixel Watch 3 - 45 mm - matsort aluminium - smart ur med aktivt bånd - fluoroelastomer - obsidian - båndstørrelse: L - 32 GB - LTE, NFC, Wi-Fi 6, UWB, Bluetooth - 4G - 37 gGoogle Pixel Watch 3 kombinerer avanceret fitness-tracking, problemfri kommunikation og smart teknologi i et slankt, rundt design. Udstyret med en levende LTPO AMOLED-skærm, der er beskyttet af Corning Gorilla Glass 5, leverer dette smartwatch klare billeder og nem navigation. Brugerne kan nyde godt af funktioner som sporing af hjertefrekvensvariabilitet, overvågning af iltmætning i blodet og en sensor for omgivende lys for at få en bedre sundhedsoplevelse. Uret har sikkerhedsfunktioner som falddetektering og Emergency SOS, der giver ro i sindet, mens man er aktiv.GenereltAktivitet/sport: MultisportBærestil: UrstilBetalingsteknologi: Google PayFeedbacktype: Audiovarselvibrationsalarmvisuelt interfaceFunktioner: OpkaldshåndteringåndedrætstræningsfunktionFald-detektionEmergency SOSvejroplysningerActive Zone Minuteslysstyrke: 2000 nitsActua displaySikkerhedstjekNøddelingMedicinsk informationSikkerhedssignalPulserende detektionMorgenbrIndstillede mål: JaLydindgang: MikrofonLydudgang: HøjttalerMeddelelser: KalenderSMSE-mailindgående opkaldapplikationerhøj og lav hjertefrekvensuregelmæssig rytmestressmeddelelserNavigation: GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou/QZSS modtagerOperativsystem: Wear OS 5.0 by GoogleProdukttype: Smart urSensorere: Lyssensor for omgivelserdigitalkompasbarometermagnetometerhøjdemåler3-aksers accelerometerblodoxygensensorgyroskopflerfunktions elektrisk sensortemperatursensorløbende ekstrodermisk aktivitet (cEDA) sensorSporingsdata: Kalorier forbrændtaktivitetsøvnaktivitettrin tagetstemningetager bestigethudtemperaturblodoxygen-mætninghastighedsøvnstadierstressniveauResting Heart Rate (RHR)hjertefrekvensvariabilitetåndedragshastighedECGtræningsbelasTilstande: 40+ sportstiltandeUnderstøttet værtsenheds-OS: Android 10 eller senereUrdisplay: JaMobiltelefonGeneration af mobilt bredbånd: 4GServiceudbyder: Ikke specificeretTeknologi: WCDMA (UMTS)LagringKapacitet: 32 GBSkærmAltid tændt-display (AOD): YesBeskyttelse: Corning Gorilla Glass 5 (scratch resistant glass)Pixeltæthed: 320 ppiType: LTPO AMOLED - farveKonnektivitetTrådløs grænseflade: LTENFCIEEE 802.11a/b/g/n/ac/axUltra-Wideband (UWB)Bluetooth 5.3Input-enhedType: Berøringsfølsom skærm, sideknapCPUFunktioner: Cortex M33 co-processorProducent: QualcommType: SW5100RAMStørrelse: 2 GBBatteriGenopladeligt batteri: JaGenopladningstid: 80 minKapacitet: 420 mAhKøretid (op til): 36 timerKøretidsdetaljer: Altid tændt-displaytilstand - op til 24 timer | Batterisparetilstand - op til 36 time(r)Teknologi: LitiumionTrådløs opladning: JaSmartwatch-etuiEtuiform: RundEtuioplysninger: Matsort aluminiumEtuistørrelse: 45 mmRemFarve: ObsidianMateriale: FluoroelastomerNavn: Aktivt båndPasser til håndled med omkreds: 165-215 mmStørrelse: LUdskiftelig: JaMål og vægtDetaljer: Kun etui: 37 gInternet of Things (IoT)Intelligent assistent: Google AssistantInternet of Things (IoT) kompatibel: JaDiverseBeskyttelse: VandresistentGaranti: 2 års garantiInkluderet tilbehør: Manchet (150 - 185 mm), USB-C magnetisk opladningskabelMateriale: 100 % genbrugt aluminiumOverensstemmelsesstandarder: IP68Præ-loadet software: CalendarGmailGoogle PlayGoogle MapsYouTube MusicGoogle WalletPixel RecorderPixel Camera WatchGoogle TV remoteNest Camera feedVibratoralarm: JaMiljømæssige parametreMaks. dybde for vandmodstand: 50 m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Google
Kategori: Smartwatches
Vægt: 0.27g
EAN: 0840353907782
Varenr.: 2141219
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smartwatch Google Pixel Watch 3 45 mm - sort (LTE)
-50%1.819 kr
Før 3.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smartwatch Google Pixel Watch 3 45 mm - sort (LTE) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Google
Kategori: Smartwatches
Vægt: 0.27g
EAN: 0840353907782
Varenr.: 2141219
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Google Pixel Watch 3 45 mm Sort SmartWatch
2.119 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Google Pixel Watch 3 - 45 mm - matsort aluminium - smart ur med aktivt bånd - fluoroelastomer - obsidian - båndstørrelse: L - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi 6, NFC, UWB, LTE - 4G - 37 g
2.820 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Google Pixel Watch 3 LTE-smartur, 45 mm, Obsidian / Matte Black
2.821 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Google Pixel Watch 3 (45mm) LTE - Obsidian
4.290 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Google Pixel Watch 3 - 45 mm - matsort aluminium - smart ur med aktivt bånd - fluoroelastomer - obsidian - båndstørrelse: L - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi 6, NFC, UWB, LTE - 4G - 37 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Google Pixel Watch 3 - 45 mm - matsort aluminium - smart ur med aktivt bånd - fluoroelastomer - obsidian - båndstørrelse: L - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi 6, NFC, UWB, LTE - 4G - 37 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
2Livera DK1.819 kr1.888 krKøb
3Vivas DK1.819 kr1.888 krKøb
4Ultrashop2.119 kr2.119 krKøb
5CS MEGASTORE DK2.820 kr2.820 krKøb
6Teknikproffset DK2.821 kr2.870 krKøb
7Proshop DK4.290 kr4.290 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Google Pixel Watch 3 - 45 mm - matsort aluminium - smart ur med aktivt bånd - fluoroelastomer - obsidian - båndstørrelse: L - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi 6, NFC, UWB, LTE - 4G - 37 g

PriceData har fulgt prisen på Google Pixel Watch 3 - 45 mm - matsort aluminium - smart ur med aktivt bånd - fluoroelastomer - obsidian - båndstørrelse: L - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi 6, NFC, UWB, LTE - 4G - 37 g i 119 dage. Laveste pris i perioden er 1.696 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 2.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.897 kr.

Den nuværende pris på 1.799 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 73 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Google Pixel Watch 3 - 45 mm - matsort aluminium - smart ur med aktivt bånd - fluoroelastomer - obsidian - båndstørrelse: L - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi 6, NFC, UWB, LTE - 4G - 37 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Google Pixel Watch 3 - 45 mm - matsort aluminium - smart ur med aktivt bånd - fluoroelastomer - obsidian - båndstørrelse: L - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi 6, NFC, UWB, LTE - 4G - 37 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.799 kr320 kr (15%)
25. maj 20262.119 kr180 kr (8%)
24. maj 20262.299 kr180 kr (8%)
22. maj 20262.119 kr100 kr (5%)
21. maj 20262.019 kr141 kr (8%)
20. maj 20261.878 kr25 kr (1%)
18. maj 20261.853 kr8 kr (0%)
17. maj 20261.861 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.862 kr9 kr (0%)
15. maj 20261.871 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret