Gå til hovedindhold

Google Pixel Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - porcelæn

GoogleElektronikEAN: 0193575037134
Pris fra 774 krtil 1.499 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 725 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 699 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Google Pixel Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - porcelæn og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 774 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Google Pixel Buds Pro Trådløs TWS earbuds Beige
774 kr
Til butik
Google Pixel Buds Pro Trådløs TWS earbuds Beige billede

Produktinformation

Google Pixel Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - porcelæn

Produktspecifikationer

Mærke: Google
Artikel nr.: GA05205-DE
EAN: 0193575037134
Varenr.: 1001712290
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Google Pixel Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - porcelæn
789 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse in-ear høretelefoner Google Pixel Buds Pro - porcelæn (beige)
-35%879 kr
Før 1.344 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse in-ear høretelefoner Google Pixel Buds Pro - porcelæn (beige) billede

Produktinformation

Google Pixel Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - porcelænOplev den perfekte blanding af teknologi og design med Google Pixel Buds Pro. Disse ægte trådløse øretelefoner er designet til at levere en enestående lydoplevelse takket være den avancerede Google Silent Seal-teknologi til aktiv støjreduktion og en dynamisk 11 mm membran. Med indbyggede mikrofoner, der bruger beamforming-teknologi, er dine opkald krystalklare, selv i støjende omgivelser.Avanceret lydteknologiUdstyret med Google Silent Seal aktiv støjreduktionsteknologi og en dynamisk 11 mm membran giver disse ørepropper en fordybende lydoplevelse. Den stråleformede mikrofon sikrer, at din stemme går klart igennem, selv i støjende omgivelser.Problemfri tilslutningMed Bluetooth 5.0 tilbyder disse ægte trådløse øretelefoner pålidelig lydtransmission i høj kvalitet med en lang række kompatible enheder, herunder Android-telefoner, tablets, iPads, iPhones og iPods.Intelligente funktionerMed en række sensorer, herunder gyroskop, hall-sensor, bevægelsesdetekterende accelerometer, nærhedssensor, berøringssensor og stemmeaccelerometer, tilpasser disse øretelefoner sig til din brug for at give en mere intuitiv oplevelse. Google Assistant-integration giver mulighed for ubesværet stemmestyring.Holdbart designDisse ørepropper er designet til at modstå elementerne og er IPX4-vand- og svedafvisende, hvilket gør dem perfekte til træning eller andre udendørs aktiviteter.Langvarig batterilevetidNyd kontinuerlig afspilning med støjreduktion slået til eller fra og hurtig opladning, der giver timevis af afspilning med kun 5 eller 15 minutters opladning. Den trådløse Qi-opladningsfunktion gør din lytteoplevelse endnu mere bekvem.GenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikBeskyttel...

Produktspecifikationer

Mærke: Google
Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.17g
EAN: 0193575037134
Varenr.: 1809147
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse in-ear høretelefoner Google Pixel Buds Pro - porcelæn (beige)
-34%899 kr
Før 1.364 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Google Pixel Buds Pro Trådløs TWS earbuds Beige
979 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Google Pixel Buds Pro - Porcelain
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Google Pixel Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - porcelæn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Google Pixel Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - porcelæn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK774 kr774 krKøb
2CS MEGASTORE DK789 kr828 krKøb
3Boligcenter DK879 kr879 krKøb
4Vivas DK899 kr968 krKøb
5Ultrashop979 kr979 krKøb
6Proshop DK1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Google Pixel Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - porcelæn

PriceData har fulgt prisen på Google Pixel Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - porcelæn i 148 dage. Laveste pris i perioden er 660 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 776 kr.

Den nuværende pris på 774 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Google Pixel Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - porcelæn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Google Pixel Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - porcelæn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026774 kr6 kr (1%)
26. maj 2026780 kr2 kr (0%)
25. maj 2026782 kr7 kr (1%)
24. maj 2026789 kr11 kr (1%)
22. maj 2026778 kr6 kr (1%)
21. maj 2026784 kr1 kr (0%)
20. maj 2026785 kr6 kr (1%)
19. maj 2026791 kr13 kr (2%)
18. maj 2026778 kr6 kr (1%)
17. maj 2026784 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret