Gå til hovedindhold

Google Pixel Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - brunsort

GoogleElektronikEAN: 0193575032337
Pris fra 792 krtil 1.499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 707 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 778 kr 22. maj

Sammenlign priser på Google Pixel Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - brunsort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 792 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Google Pixel Buds Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
792 kr
Til butik
Google Pixel Buds Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort billede

Produktinformation

Google Pixel Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - brunsort

Produktspecifikationer

Mærke: Google
Artikel nr.: GA03201-DE
EAN: 0193575032337
Varenr.: 1000734431
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Google Pixel Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - brunsort
798 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Google Pixel Buds Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
919 kr
Til butik
Google Pixel Buds Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort billede

Produktinformation

Active Noise Canceling: Ja, Aktiv brusreduceringsteknologi: Google Silent Seal, Anslutningsteknik: Trådlös, Batteri: Hörlursbatteri laddningsbart trådlös laddning, Bluetoothversion: Bluetooth 5.0, Equalizer: 5-bands, Formfaktor: Inbyggd, Funktioner: Wind-blocking mesh covers, aktiv tryckavlastning i örat, Färg: Träkol, Hörlursmodell: Inuti örat, Hörlursteknik: Dynamisk, Inkluderade mikrofoner: 6, Inkluderade tillbehör: 3 par öronsnäckor (små, medel, stora), trådlöst laddningsskal, Intelligent assistent: Google Assistant, Kompatibel med Internet of Things (IoT): Ja, Kompatibilitet: iPhone, iPad, iPod, Android-telefon, Android-surfplatta, Ljudutgångsläge: Stereo, Lokalisering: Tyskland, Membran: 11 mm, Mått och vikt (komponenter): Öronsnäcka: 2.203 cm x 2.233 cm x 2.372 cm / 6.2 g | Laddningsbox med hörlurar: 5 cm x 2.5 cm x 6.32 cm / 62.4 g, Operativt läge för mikrofon: Strålformning, Reglage: Volymkontroll, spela/pausa, svara på samtal, ANC-läge, Rekommenderad användning: Bärbar elektronik, Runtime-detaljer: Kontinuerlig uppspelning (brusreducering AV): upp till 11 timmar | Kontinuerlig uppspelning (brusreducering AV/med inkluderat laddningsfodral): upp till 31 timmar | Kontinuerlig uppspelning (brusreducering PÅ): upp till 7 timmar | Kontinuerlig uppspe, Sensorer: Närhetssensor, hallsensor, rörelsedetekterande accelerometer, beröringssensor, gyroskop, voice accelerometer, Skydd: Svettålig, vattentålig, Standarder för trådlös laddning: Qi, Standarder som följs: IEC 60529 IPX4, IPX2, Trådlös teknik: Bluetooth, Typ av produkt: True wireless-hörlurar - Bluetooth - trådlös, Ytterligare funktioner: Transparensläge.

Produktspecifikationer

Mærke: Google
Kategori: Hovedtelefoner
EAN: 0193575032337
Varenr.: C63181
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse in-ear høretelefoner Google Pixel Buds Pro - sort
929 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse in-ear høretelefoner Google Pixel Buds Pro - sort
949 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Google Pixel Buds Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
1.029 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Google Pixel Buds Pro - Carbon
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Google Pixel Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - brunsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Google Pixel Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - brunsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK792 kr792 krKøb
2CS MEGASTORE DK798 kr837 krKøb
3Teknikproffset DK919 kr968 krKøb
4Boligcenter DK929 kr929 krKøb
5Vivas DK949 kr1.018 krKøb
6Ultrashop1.029 kr1.029 krKøb
7Proshop DK1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Google Pixel Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - brunsort

PriceData har fulgt prisen på Google Pixel Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - brunsort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 699 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 803 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 784 kr.

Den nuværende pris på 792 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Google Pixel Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - brunsort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Google Pixel Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - brunsort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026792 kr5 kr (1%)
25. maj 2026787 kr6 kr (1%)
24. maj 2026793 kr15 kr (2%)
22. maj 2026778 kr6 kr (1%)
21. maj 2026784 kr1 kr (0%)
20. maj 2026785 kr6 kr (1%)
19. maj 2026791 kr1 kr (0%)
11. maj 2026792 kr11 kr (1%)
10. maj 2026803 kr11 kr (1%)
17. apr. 2026792 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret