Gå til hovedindhold

GOODRAM SODIMM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn

GoodRamRAMEAN: 5908267942918
Pris fra 888 krtil 979 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 855 kr 23. maj

Sammenlign priser på GOODRAM SODIMM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 888 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GOODRAM SODIMM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn
888 kr
Til butik
GOODRAM SODIMM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 16GB: 1 x 16GB (Single Channel), SODIMM 260-pin (til bærbar), DDR4, hastighed: 3200 MHz (MT/s) / PC4-25600, CAS Latency: 22, spænding: 1.2 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, RAM chip konfiguration: Dual Ranked, farve: green

Produktspecifikationer

Mærke: GOODRAM
Kategori: RAM
Artikel nr.: GR3200S464L22/16G
EAN: 5908267942918
Varenr.: 2908134
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
GOODRAM DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
903 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RAM til bærbar - Goodram DDR4 16 GB 3200 MHz (1×16 GB SO‑DIMM)
-11%959 kr
Før 1.079 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RAM til bærbar - Goodram DDR4 16 GB 3200 MHz (1×16 GB SO‑DIMM) billede

Produktinformation

Opgrader din bærbar med hurtig DDR4 RAMGiv din laptop nyt liv med DDR4 3200 MHz fra Goodram. Denne 16 GB SO‑DIMM gør multitasking smidigere og hjælper programmer med at åbne hurtigere. Perfekt til studier, arbejde og hverdagsbrug, hvor en stabil og responsiv computer gør forskellen.Hvorfor vælge Goodram til RAM-opgradering?Modulet er et 1×16 GB setup, så du får masser af plads til åbne faner og krævende apps i én enkelt slot. Det kører ved 1,2 V og har en CAS-latenstid på 22 for pålidelig ydelse. Designet til bærbare computere med 260-pin SO‑DIMM og uregistreret (unbuffered) non‑ECC, så installationen er enkel i kompatible systemer.Komponent til: LaptopIntern hukommelse: 16 GBHukommelsestype: DDR4Hukommelsesfrekvens: 3.200 MHzKonfiguration: 1 × 16 GBFormfaktor: 260-pin SO-DIMMSpænding: 1,2 VCAS-latenstid: 22Modulkonfiguration: 1024M × 8ECC: NejBuffering: Uregistreret (unbuffered)Pakningstype: Blister...

Produktspecifikationer

Mærke: GoodRam
Kategori: RAM
Vægt: 0.02g
EAN: 5908267942918
Varenr.: 1923442
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RAM til bærbar - Goodram DDR4 16 GB 3200 MHz (1×16 GB SO‑DIMM)
-11%979 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GOODRAM SODIMM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GOODRAM SODIMM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK888 kr927 krKøb
2CompuMail DK903 kr903 krKøb
3Boligcenter DK959 kr959 krKøb
4Vivas DK979 kr1.058 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GOODRAM SODIMM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn

PriceData har fulgt prisen på GOODRAM SODIMM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn i 180 dage. Laveste pris i perioden er 750 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 1.054 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 928 kr.

Den nuværende pris på 888 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for GOODRAM SODIMM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for GOODRAM SODIMM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Single Channel (1 pcs) - Grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026888 kr1 kr (0%)
24. maj 2026889 kr34 kr (4%)
23. maj 2026855 kr52 kr (6%)
22. maj 2026907 kr1 kr (0%)
20. maj 2026908 kr1 kr (0%)
14. maj 2026907 kr1 kr (0%)
12. maj 2026908 kr4 kr (0%)
10. maj 2026904 kr6 kr (1%)
9. maj 2026898 kr18 kr (2%)
7. maj 2026880 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret