Gå til hovedindhold

Elsner Elektronik GOODRAM SODIMM DDR4-2666 - 16GB - CL19 - Single Channel (1 pcs) - Grøn

Elsner ElektronikRAMEAN: 5908267941003
Pris fra 838 krtil 1.089 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 251 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 828 kr 24. apr.

Sammenlign priser på GOODRAM SODIMM DDR4-2666 - 16GB - CL19 - Single Channel (1 pcs) - Grøn og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 838 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GOODRAM SODIMM DDR4-2666 - 16GB - CL19 - Single Channel (1 pcs) - Grøn
838 kr
Til butik
GOODRAM SODIMM DDR4-2666 - 16GB - CL19 - Single Channel (1 pcs) - Grøn billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 16GB: 1 x 16GB (Single Channel), SODIMM 260-pin (til bærbar), DDR4, hastighed: 2666 MHz (MT/s) / PC4-21300, CAS Latency: 19, spænding: 1.2 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, RAM chip konfiguration: Dual Ranked, farve: green

Produktspecifikationer

Mærke: GOODRAM
Kategori: RAM
Artikel nr.: GR2666S464L19/16G
EAN: 5908267941003
Varenr.: 2852739
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
GOODRAM DDR4 16GB 2666MHz CL19 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
849 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RAM til bærbar - Goodram SO‑DIMM DDR4 16 GB 2666 MHz CL19
999 kr
Til butik
RAM til bærbar - Goodram SO‑DIMM DDR4 16 GB 2666 MHz CL19 billede

Produktinformation

Opgrader din bærbar med hurtig DDR4 RAMFå en mærkbar, glidende oplevelse i hverdagen med DDR4 16 GB fra Goodram. Denne SO‑DIMM er skabt til bærbare computere og giver dig et solidt løft til multitasking, arbejde og underholdning. Med en hastighed på 2666 MHz og CL19 leverer den pålidelig ydeevne til alt fra browserfaner til tunge programmer.Hvorfor vælge denne RAM til bærbar?Modulet kører ved 1,2 V for effektiv drift og er leveret som 1 × 16 GB, så du får masser af hukommelse i én slot. Understøttelse af Windows gør det let at komme i gang i de fleste bærbare med DDR4 SO‑DIMM.Type: SO‑DIMM DDR4Intern hukommelse: 16 GBHastighed: 2666 MHzCAS‑latens: CL19Spænding: 1,2 VKonfiguration: 1 × 16 GBUnderstøttede Windows‑operativsystemer: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: GoodRam
Kategori: RAM
Vægt: 0.02g
EAN: 5908267941003
Varenr.: 1886343
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RAM til bærbar - Goodram SO‑DIMM DDR4 16 GB 2666 MHz CL19
1.019 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
GOODRAM DDR4 16GB 2666MHz CL19 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
1.089 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GOODRAM SODIMM DDR4-2666 - 16GB - CL19 - Single Channel (1 pcs) - Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GOODRAM SODIMM DDR4-2666 - 16GB - CL19 - Single Channel (1 pcs) - Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK838 kr877 krKøb
2CompuMail DK849 kr849 krKøb
3Boligcenter DK999 kr999 krKøb
4Vivas DK1.019 kr1.098 krKøb
5Ultrashop1.089 kr1.089 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GOODRAM SODIMM DDR4-2666 - 16GB - CL19 - Single Channel (1 pcs) - Grøn

PriceData har fulgt prisen på GOODRAM SODIMM DDR4-2666 - 16GB - CL19 - Single Channel (1 pcs) - Grøn i 183 dage. Laveste pris i perioden er 615 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.155 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 921 kr.

Den nuværende pris på 838 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for GOODRAM SODIMM DDR4-2666 - 16GB - CL19 - Single Channel (1 pcs) - Grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for GOODRAM SODIMM DDR4-2666 - 16GB - CL19 - Single Channel (1 pcs) - Grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026838 kr1 kr (0%)
22. maj 2026839 kr6 kr (1%)
19. maj 2026845 kr17 kr (2%)
24. apr. 2026828 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026829 kr19 kr (2%)
16. apr. 2026848 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026849 kr17 kr (2%)
14. apr. 2026866 kr2 kr (0%)
23. mar. 2026864 kr1 kr (0%)
22. mar. 2026865 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret