Gå til hovedindhold

Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 0,25 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849915680
Pris fra 14 krtil 50 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (72% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 0,25 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 25cm Patchkabel Grøn
14 kr
Til butik
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 25cm Patchkabel Grøn billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 25 cm - SFTP, PiMF - CAT 7 - formet - grøn

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 91568
EAN: 4040849915680
Varenr.: 988908043
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 25cm Patchkabel Grøn
19 kr
Til butik
goobay CAT 7 SFTP, PiMF 25cm Patchkabel Grøn billede

Produktinformation

Oplev den overlegne ydeevne med goobay CAT 7 SFTP PiMF Patchkabel i en praktisk længde på 25 cm. Dette kabel er ideelt til hurtig og stabil internetforbindelse, perfekt til både hjemmet og kontoret. Med skærmning i form af S/FTP (Skærmet/Skærmet) sikrer d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Ethernetkabler (CAT5e-CAT8)
EAN: 4040849915680
Varenr.: 93990
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 25 cm - Goobay - grøn
19 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 25 cm - Goobay - grøn billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 25 cm - SFTP, PiMF - CAT 7 - formet - grønGenereltAfskærmningsmateriale: FletningAWG American Wire Gauge: 26/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FormetSmalpresaflastningFarve: GrønKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 25 cmLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 7Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 600 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.02g
EAN: 4040849915680
Varenr.: 1807911
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 7 S/FTP - Grøn - 0.25m
39 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 7 S/FTP 25 cm - Goobay - grøn
39 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 0,25 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)
-28%50 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 0,25 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 0,25 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK14 kr14 krKøb
2Ultrashop19 kr19 krKøb
3Boligcenter DK19 kr19 krKøb
4Proshop DK39 kr78 krKøb
5Vivas DK39 kr108 krKøb
6Teknikproffset DK50 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 0,25 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A)

PriceData har fulgt prisen på Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 0,25 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) i 48 dage. Den nuværende pris er 14 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 0,25 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay RJ45 netværkskabel S/FTP (PiMF), 500 MHz, med CAT 7 råkabel, grøn, 0,25 m LSZH halogenfri kabelkappe, kobber, RJ45-hanstik (CAT 6A) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 202614 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret