Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, hvid kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 0.5 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849598234
Pris fra 13 krtil 52 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (75% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, hvid kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 0.5 m og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6a U/UTP CU 0,5m White
13 kr
Til butik
Goobay CAT 6a U/UTP CU 0,5m White billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6a - halogenfri, knastfri, strenget - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 59823
EAN: 4040849598234
Varenr.: 993077288
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6a U/UTP CU 0,5m White
19 kr
Til butik
Goobay CAT 6a U/UTP CU 0,5m White billede

Produktinformation

Goobay CAT 6a UUTP CU 05m Hvid Opgrader dit netværk med Goobay CAT 6a UUTP CU 05m netværkskabel i hvid. Dette højtydende kabel leverer exceptionel dataoverførsel med hastigheder på op til 10 Gbps, hvilket gør det ideelt til moderne internetanvendelser som...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849598234
Varenr.: 130424
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6a UTP - Hvid - 0.5m
31 kr
Til butik
Pro LAN CAT 6a UTP - Hvid - 0.5m billede

Produktinformation

Patchkabel CAT 6a med UTP-teknologi, designet til pålidelige Ethernet-forbindelser mellem RJ-45-enheder. Stik: RJ-45 (han) til RJ-45 (han) Kabeltype: CAT 6a patchkabel, uskærmet snoet par (UTP) Kappe: Low Smoke Zero Halogen (LSZH), halogenfri Detaljer: knækfrit design med trækaflastning og guldbelagte stik Overholdelse: TIA/EIA-568-B Ideelt til pæne netværksopsætninger med korte træk, hvor et kompakt, fleksibelt CAT 6a-kabel hjælper med at holde installationen ren og organiseret.

Produktspecifikationer

Mærke: Pro
Kategori: Netvaerkskabel
Artikel nr.: 4040849598234
EAN: 4040849598234
Varenr.: 2799614
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Goobay CAT 6a patchkabel U/UTP CU 0,5 m - hvid
32 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, hvid kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 0.5 m
-26%51 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Goobay CAT 6a patchkabel U/UTP CU 0,5 m - hvid
52 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, hvid kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 0.5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, hvid kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 0.5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK13 kr13 krKøb
2Ultrashop19 kr19 krKøb
3Proshop DK31 kr70 krKøb
4Boligcenter DK32 kr32 krKøb
5Teknikproffset DK51 kr100 krKøb
6Vivas DK52 kr121 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, hvid kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 0.5 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, hvid kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 0.5 m i 87 dage. Den nuværende pris er 13 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, hvid kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 0.5 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, hvid kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 0.5 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202613 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret