Gå til hovedindhold

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - UTP - CAT 6a - halogenfri, knastfri, strenget - hvid

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849598265
Pris fra 27 krtil 71 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 24 kr 8. apr.

Sammenlign priser på goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - UTP - CAT 6a - halogenfri, knastfri, strenget - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6a U/UTP CU 2m White
27 kr
Til butik
Goobay CAT 6a U/UTP CU 2m White billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6a - halogenfri, knastfri, strenget - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 59826
EAN: 4040849598265
Varenr.: 993077291
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - UTP - CAT 6a - halogenfri, knastfri, strenget - hvid
29,31 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, hvid kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 2 m
-61%31 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Netværkskabel CAT 6A, U/UTP, hvid kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH), 2 m billede

Produktinformation

Vores netværkskabler overfører signaler i maksimal kvalitet med ekstrem hastighed og sikrer en stabil forbindelse. Indvendige ledere af høj kvalitet, robust kabelkappe og præcist tilpassede stik kendetegner vores tilslutningskabler og stik. Goobay har altid det rigtige produkt til din netværksapplikation - både til hjemmet og til virksomhedsnetværk. Simpelthen. Alt. Hvad du behøver!, kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) Kabellængde 2 m, Förpackning, : Cable Tag, Samlet, uskærmet LAN-kabel med 2x RJ45-stik til tilslutning af netværkskomponenter, CAT-6A-netværkskabel egnet til Gigabit Ethernet med hastigheder på op til 10/100/1000 Mbit/s, Kobberleder (CU) af høj kvalitet og 50µ guldbelagte kontaktflader garanterer en fremragende, højtydende netværksforbindelse. Bøjningsbeskyttelse og stabil kappe beskytter Ethernet-kablet optimalt mod brud på kablet. Snaplåsbeskyttelsen af den RJ45-stikledning forhindrer, at den snaplås kan hænge fast eller brække af, hvilket sikrer en pålidelig internetforbindelse. Internetkablet er CAT-6A-testet og egnet til Power over Ethernet (PoE, PoE+). CAT-kablets længdeangivelse er markeret på den overstøbte, slanke bøjningsbeskyttelsesmuffe. AWG, : 26/7 (stranded), Bøjningsradius >, : 50 mm, Specifikation, : CAT 6A, Kabelkappen diameter, : 5 mm, Afskærmning klasse, : U/UTP, Forbindelser, : EIA/TIA-568 B, Markeringer, : WEEE, CE, Driftstemperatur op til, : 65 °C, Driftstemperatur fra, : -20 °C, max. båndbredde, : 500 MHz, Kink beskyttelse, : tosidet, Kabeltype, : Rundkabel, Materiale kabelkappe, : LSZH, Inder leder materiale, : CU (kobber), LSZH overensstemmelse, : ja.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Cat6
EAN: 4040849598265
Varenr.: C42984
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6a U/UTP CU 2m White
39 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Goobay CAT 6a netværkskabel U/UTP, 2 m - hvid
39 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Goobay CAT 6a netværkskabel U/UTP, 2 m - hvid
59 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6a UTP - Hvid - 2m
71 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - UTP - CAT 6a - halogenfri, knastfri, strenget - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - UTP - CAT 6a - halogenfri, knastfri, strenget - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK27 kr27 krKøb
2CS MEGASTORE DK29,31 kr68,31 krKøb
3Teknikproffset DK31 kr80 krKøb
4Ultrashop39 kr39 krKøb
5Boligcenter DK39 kr39 krKøb
6Vivas DK59 kr128 krKøb
7Proshop DK71 kr110 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - UTP - CAT 6a - halogenfri, knastfri, strenget - hvid

PriceData har fulgt prisen på goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - UTP - CAT 6a - halogenfri, knastfri, strenget - hvid i 56 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 27 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 27 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - UTP - CAT 6a - halogenfri, knastfri, strenget - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - UTP - CAT 6a - halogenfri, knastfri, strenget - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 202627 kr3 kr (13%)
8. apr. 202624 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret