Gå til hovedindhold

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 7.5 m - UTP - CAT 6 - formet - hvid

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849686382
Pris fra 27 krtil 166 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 139 kr (84% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22,94 kr 6. maj

Sammenlign priser på goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 7.5 m - UTP - CAT 6 - formet - hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 7,5m White
27 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 7,5m White billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - formet - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 68638
EAN: 4040849686382
Varenr.: 988525339
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Goobay patchkabel UTP kat6, 7,5 meter
31 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 7.5 m - UTP - CAT 6 - formet - hvid
31,96 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 7.5 m
-57%38 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
UTP-netværkskabel Cat. 6 hvid - 7,0 m
39 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 7,5m White
39 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 Goobay U/UTP 7,5 m - hvid
39 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 Goobay U/UTP 7,5 m - hvid
59 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UTP netværkskabel - CAT6, 2xRJ45, Hvid (7,5m)
69 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goobay CAT 6 Patch Cable, U/UTP, white - 7,5 m
166 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 7.5 m - UTP - CAT 6 - formet - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 7.5 m - UTP - CAT 6 - formet - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK27 kr27 krKøb
2Greenline31 kr31 krKøb
3CS MEGASTORE DK31,96 kr70,96 krKøb
4Teknikproffset DK38 kr87 krKøb
5Av-Cables DK39 kr39 krKøb
6Ultrashop39 kr39 krKøb
7Boligcenter DK39 kr39 krKøb
8Vivas DK59 kr128 krKøb
9EL-GROSSISTEN69 kr69 krKøb
10INphone.dk166 kr166 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 7.5 m - UTP - CAT 6 - formet - hvid

PriceData har fulgt prisen på goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 7.5 m - UTP - CAT 6 - formet - hvid i 87 dage. Laveste pris i perioden er 22,94 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 27 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 27 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 7.5 m - UTP - CAT 6 - formet - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 7.5 m - UTP - CAT 6 - formet - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202627 kr4,06 kr (18%)
6. maj 202622,94 kr4,06 kr (15%)
9. mar. 202627 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret