Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 25 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849956614
Pris fra 77 krtil 570 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 493 kr (86% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 46,65 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 25 m og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Goobay patchkabel UTP kat6, 25 meter
77 kr
Til butik
Goobay patchkabel UTP kat6, 25 meter billede

Produktinformation

Patchkabel UTP Cat6. Velegnet til fibernet og TV samt virksomheder med større netværks opdeling. Stik samt kabel er HVIDT.

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Kabler
Farve: Hvid
EAN: 4040849956614
Varenr.: 0500000127
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 25 m
-54%82 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 25 m billede

Produktinformation

Vores netværkskabler overfører signaler i maksimal kvalitet med ekstrem hastighed og sikrer en stabil forbindelse. Indvendige ledere af høj kvalitet, robust kabelkappe og præcist tilpassede stik kendetegner vores tilslutningskabler og stik. Goobay har altid det rigtige produkt til din netværksapplikation - både til hjemmet og til virksomhedsnetværk. Simpelthen. Alt. Hvad du behøver!, kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) Kabellængde 25 m, Förpackning, : Cable Tag, Samlet, uskærmet LAN-kabel med 2x RJ45-stik til tilslutning af netværkskomponenter, Højkvalitets, kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) og forgyldte kontaktflader garanterer en fremragende, højtydende netværksforbindelse. Snaplåsbeskyttelsen af den RJ45-stikledning forhindrer, at den snaplås kan hænge fast eller brække af, hvilket sikrer en pålidelig internetforbindelse. Bøjningsbeskyttelse og stabil kappe beskytter Ethernet-kablet optimalt mod brud på kablet. CAT-6-netværkskabel er egnet til Gigabit Ethernet med hastigheder på op til 10/100/1000 Mbit/s. CAT-kablets længdeangivelse er markeret på den overstøbte, slanke bøjningsbeskyttelsesmuffe. Netværksstik: parrækkefølge i henhold til EIA/TIA 568B, AWG, : 24/7 (stranded), Bøjningsradius >, : 46.4 mm, Specifikation, : CAT 6, Kabelkappen diameter, : 5.8 mm, Afskærmning klasse, : U/UTP, Forbindelser, : EIA/TIA-568 B, Markeringer, : WEEE, CE, Driftstemperatur op til, : 60 °C, Driftstemperatur fra, : -20 °C, max. båndbredde, : 250 MHz, Kink beskyttelse, : tosidet, Kabeltype, : Rundkabel, Materiale kabelkappe, : PVC, Inder leder materiale, : CCA (kobberbeklædt aluminium), Tilslutning, afskærmning, : nej.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Cat6
EAN: 4040849956614
Varenr.: C43617
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 UTP - Hvid - 25m
129 kr
Til butik
Pro LAN CAT 6 UTP - Hvid - 25m billede

Produktinformation

Netværkskabel CAT 6 U/UTP i hvid med RJ-45 (han)-stik i begge ender, designet som et støbt patchkabel med trækaflastning. Bygget med parrækkefølge i henhold til EIA/TIA 568 og i overensstemmelse med ISO/IEC 11801 op til 250 MHz, med understøttelse af hastigheder op til 1 Gbit. CAT 6 UTP (uskærmet) twisted-pair-konstruktion 2 x RJ-45 (han) stik til standard Ethernet-forbindelser Guldbelagte kontakter for pålidelig forbindelse Slim line trækaflastning egnet til alle patchpaneler Længdeangivelse på trækaflastningen for nem identifikation Praktisk, tydeligt mærket kabling til pæne netværksopsætninger i hjemmet eller på kontoret.

Produktspecifikationer

Mærke: Pro
Kategori: Netvaerkskabel
Artikel nr.: 4040849956614
EAN: 4040849956614
Varenr.: 2463078
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UTP netværkskabel - CAT6, 2xRJ45, Hvid (25m)
159 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Goobay patch kabel - Cat 6 U/UTP - hvid - 25 meter
570 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 25 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 25 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline77 kr77 krKøb
2Teknikproffset DK82 kr141 krKøb
3Proshop DK129 kr168 krKøb
4EL-GROSSISTEN159 kr159 krKøb
5INphone.dk570 kr570 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 25 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 25 m i 171 dage. Laveste pris i perioden er 46,6 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 59 kr.

Den nuværende pris på 77 kr er 31% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 25 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, hvid kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 25 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202677 kr5 kr (6%)
16. maj 202682 kr5 kr (6%)
9. maj 202677 kr8 kr (12%)
30. apr. 202669 kr8 kr (10%)
29. apr. 202677 kr8 kr (12%)
22. apr. 202669 kr8 kr (10%)
21. apr. 202677 kr8 kr (12%)
19. apr. 202669 kr22,35 kr (48%)
1. apr. 202646,65 kr
30. mar. 202646,78 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret