Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 20 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849684043
Pris fra 54 krtil 129 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 75 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 46,75 kr 13. maj

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 20 m og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 20m Grey
54 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 20m Grey billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - formet, knastfri - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 68404
EAN: 4040849684043
Varenr.: 988525206
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 20m Grey
69 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 20m Grey billede

Produktinformation

Oplev den pålidelige og hurtige dataoverførsel med Goobay CAT 6 U/UTP CCA-kabel i grå, der har en længde på 20 meter. Dette kabel er ideelt til både hjemme- og kontormiljøer, hvor hurtigt internet og stabil forbindelse er en nødvendighed. Med sin U/UTP (U...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849684043
Varenr.: 38268
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 Goobay U/UTP 20 m - grå
69 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 6 Goobay U/UTP 20 m - grå billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 20 m - UTP - CAT 6 - formet, knastfri - gråGenereltAWG American Wire Gauge: 24/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FormetknastfriCopper-Clad Aluminium Wire (CCAW) ledereFarve: GråImpedans: 100 OhmKabel længde: 20 mKappemateriale: PVCLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: Ikke afskærmet parsnoet (UTP)ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: Op til 250 MHz...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.54g
EAN: 4040849684043
Varenr.: 1830600
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 20 m
-53%70 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 Goobay U/UTP 20 m - grå
89 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 UTP - Grå - 20m
119 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UTP netværkskabel - CAT6, 2xRJ45, Grå (20m)
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 20 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 20 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK54 kr54 krKøb
2Ultrashop69 kr69 krKøb
3Boligcenter DK69 kr69 krKøb
4Teknikproffset DK70 kr129 krKøb
5Vivas DK89 kr158 krKøb
6Proshop DK119 kr158 krKøb
7EL-GROSSISTEN129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 20 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 20 m i 182 dage. Laveste pris i perioden er 46,75 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 54 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 20 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 20 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202654 kr1 kr (2%)
30. maj 202653 kr1 kr (2%)
26. maj 202654 kr1 kr (2%)
19. maj 202653 kr1 kr (2%)
16. maj 202654 kr1 kr (2%)
14. maj 202653 kr6,25 kr (13%)
13. maj 202646,75 kr6,25 kr (12%)
12. maj 202653 kr6,2 kr (13%)
11. maj 202646,8 kr7,2 kr (13%)
24. jan. 202654 kr15 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret