Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 25 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849956621
Pris fra 63 krtil 129 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 66 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 25 m og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 25m Grey
63 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 25m Grey billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6 - formet - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 95662
EAN: 4040849956621
Varenr.: 988527640
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 25m Grey
79 kr
Til butik
Goobay CAT 6 U/UTP CCA 25m Grey billede

Produktinformation

Goobay CAT 6 U/UTP CCA 25m Grey Opgrader dit netværk med Goobay CAT 6 U/UTP CCA kabel i grå farve. Dette 25 meter lange netværkskabel er ideelt til både hjemmet og kontoret, og sikrer en hurtig og stabil internetforbindelse. Med en skærmningstype U/UTP (U...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849956621
Varenr.: 38155
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 Goobay U/UTP 25 m - grå
79 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 6 Goobay U/UTP 25 m - grå billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 25 m - UTP - CAT 6 - formet - gråGenereltAWG American Wire Gauge: 24/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FormetSmalCopper-Clad Aluminium Wire (CCAW) lederepresaflastningFarve: GråKabel længde: 25 mKappemateriale: PVCLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: Ikke afskærmet parsnoet (UTP)ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 250 MHzPakketype: En grosProducentgarantiService & Support: 2 års garanti...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.59g
EAN: 4040849956621
Varenr.: 1967819
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 25 m
-54%82 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 Goobay U/UTP 25 m - grå
99 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UTP netværkskabel - CAT6, 2xRJ45, Grå (25m)
119 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 UTP - Grå - 25m
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 25 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 25 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK63 kr63 krKøb
2Ultrashop79 kr79 krKøb
3Boligcenter DK79 kr79 krKøb
4Teknikproffset DK82 kr141 krKøb
5Vivas DK99 kr168 krKøb
6EL-GROSSISTEN119 kr119 krKøb
7Proshop DK129 kr168 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 25 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 25 m i 87 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 68 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 63 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 25 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, U/UTP, grå kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), 25 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. mar. 202663 kr5 kr (7%)
9. mar. 202668 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret