Gå til hovedindhold

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - sort

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849955181
Pris fra 25 krtil 69 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 24 kr 14. maj

Sammenlign priser på goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 5m Netværkskabel Sort
25 kr
Til butik
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 5m Netværkskabel Sort billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 95518
EAN: 4040849955181
Varenr.: 988527506
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - sort
27,98 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 5 m - Goobay, sort
-26%29 kr
Før 39 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 5 m - Goobay, sort billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - sortGenereltAfskærmningsmateriale: Folie, flettetAWG American Wire Gauge: 27/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FormetCopper-Clad Aluminium Wire (CCAW) lederepresaflastninglængdeindikationFarve: SortKappemateriale: PVCLængde: 5 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 250 MHz...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.14g
EAN: 4040849955181
Varenr.: 1808950
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 5m Netværkskabel Sort
39 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 S/FTP - Sort - 5m
39 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 5 m - Goobay, sort
-17%49 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), sort, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)
-32%54 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
S/FTP netværkskabel - CAT6 PiMF, Sort (5m)
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK25 kr25 krKøb
2CS MEGASTORE DK27,98 kr66,98 krKøb
3Boligcenter DK29 kr29 krKøb
4Ultrashop39 kr39 krKøb
5Proshop DK39 kr78 krKøb
6Vivas DK49 kr118 krKøb
7Teknikproffset DK54 kr103 krKøb
8EL-GROSSISTEN69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - sort

PriceData har fulgt prisen på goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - sort i 86 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 32 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202625 kr1 kr (4%)
14. maj 202624 kr8 kr (25%)
9. mar. 202632 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret