Gå til hovedindhold

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - sort

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849954887
Pris fra 35 krtil 69 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 32 kr 14. maj

Sammenlign priser på goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 10m Netværkskabel Sort
35 kr
Til butik
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 10m Netværkskabel Sort billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 95488
EAN: 4040849954887
Varenr.: 988527476
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - sort
39 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 10m Netværkskabel Sort
49 kr
Til butik
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 10m Netværkskabel Sort billede

Produktinformation

Oplev højhastigheds internetforbindelse med goobay CAT 6 SFTP, PiMF 10m netværkskabel i sort. Dette kvalitetskabel er designet til at sikre stabilitet og hurtig datatransmission, hvilket gør det ideelt til både hjemmebrug og kontormiljøer. Med en længde p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849954887
Varenr.: 38138
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Goobay CAT 6 S/FTP PiMF netværkskabel 10 m - sort
49 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 S/FTP - Sort - 10m
50 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), sort, 10 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)
-39%66 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Goobay CAT 6 S/FTP PiMF netværkskabel 10 m - sort
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK35 kr35 krKøb
2CS MEGASTORE DK39 kr78 krKøb
3Ultrashop49 kr49 krKøb
4Boligcenter DK49 kr49 krKøb
5Proshop DK50 kr89 krKøb
6Teknikproffset DK66 kr115 krKøb
7Vivas DK69 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - sort

PriceData har fulgt prisen på goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - sort i 86 dage. Laveste pris i perioden er 32 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 40 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 35 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202635 kr3 kr (9%)
14. maj 202632 kr8 kr (20%)
9. mar. 202640 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret