Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), rød, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849932144
Pris fra 10 krtil 47 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (79% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), rød, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6 S/FTP CU 0,25m Red
10 kr
Til butik
Goobay CAT 6 S/FTP CU 0,25m Red billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - SFTP, PiMF - CAT 6 - halogenfri, formet, knastfri - rød

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 93214
EAN: 4040849932144
Varenr.: 988526487
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6 S/FTP CU 0,25m Red
19 kr
Til butik
Goobay CAT 6 S/FTP CU 0,25m Red billede

Produktinformation

Goobay CAT 6 S/FTP CU 0,25m Rød Opdag Goobay CAT 6 S/FTP CU 0,25m, det perfekte valg til hurtig og stabil netværksforbindelse. Denne skærmede kabeltype (S/FTP) sikrer minimalt datatab og optimal beskyttelse mod forstyrrelser, hvilket gør den ideel til båd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849932144
Varenr.: 38185
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 0,25 m - Goobay - rød
25 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 0,25 m - Goobay - rød billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 25 cm - SFTP, PiMF - CAT 6 - halogenfri, formet, knastfri - rødGenereltAfskærmningsmateriale: Folie, flettetAWG American Wire Gauge: 28/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriformetknastfripresaflastninglængdeindikationbulkpakkeFarve: RødKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 25 cmLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 250 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.02g
EAN: 4040849932144
Varenr.: 1807587
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
S/FTP netværkskabel - CAT6 PIMF CU LSZH, Rød (0,25m)
29 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 STP - Rød - 0.25m
34 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 0,25 m - Goobay - rød
45 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), rød, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)
-20%47 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), rød, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), rød, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK10 kr10 krKøb
2Ultrashop19 kr19 krKøb
3Boligcenter DK25 kr25 krKøb
4EL-GROSSISTEN29 kr29 krKøb
5Proshop DK34 kr73 krKøb
6Vivas DK45 kr114 krKøb
7Teknikproffset DK47 kr96 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), rød, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), rød, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) i 86 dage. Den nuværende pris er 10 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), rød, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), rød, 0,25 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202610 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret