Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), rød, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849955839
Pris fra 14 krtil 44 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (68% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), rød, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6 S/FTP CU 1,5m Red
14 kr
Til butik
Goobay CAT 6 S/FTP CU 1,5m Red billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1.5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - halogenfri, formet, knastfri - rød

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 95583
EAN: 4040849955839
Varenr.: 988527571
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Cat 6 Goobay S/FTP 1,5 m - rød
-34%19 kr
Før 29 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel Cat 6 Goobay S/FTP 1,5 m - rød billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1.5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - halogenfri, formet, knastfri - rødGenereltAfskærmningsmateriale: FletningAWG American Wire Gauge: 28/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriformetknastfriSmalpresaflastninglængdeindikationbulkpakkeFarve: RødKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 1.5 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 250 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.05g
EAN: 4040849955839
Varenr.: 1809937
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6 S/FTP CU 1,5m Red
19 kr
Til butik
Goobay CAT 6 S/FTP CU 1,5m Red billede

Produktinformation

Oplev den imponerende Goobay CAT 6 S/FTP CU 1,5m Red netværkskabel, der giver en pålidelig og hurtig internetforbindelse til dine enheder. Med sin avancerede S/FTP (Shielded Foiled Twisted Pair) konstruktion og højkvalitets kobberledere sikrer dette kabel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849955839
Varenr.: 38146
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), rød, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)
-68%25 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 S/FTP - Rød - 1m
32 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Cat 6 Goobay S/FTP 1,5 m - rød
-20%39 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
S/FTP netværkskabel - CAT6 PIMF CU LSZH, Rød (1,5m)
44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), rød, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), rød, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK14 kr14 krKøb
2Boligcenter DK19 kr19 krKøb
3Ultrashop19 kr19 krKøb
4Teknikproffset DK25 kr74 krKøb
5Proshop DK32 kr71 krKøb
6Vivas DK39 kr108 krKøb
7EL-GROSSISTEN44 kr44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), rød, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), rød, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) i 163 dage. Laveste pris i perioden er 10 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 19 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14 kr.

Den nuværende pris på 14 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), rød, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), rød, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202614 kr4 kr (22%)
3. feb. 202618 kr8 kr (80%)
29. jan. 202610 kr9 kr (47%)
28. jan. 202619 kr9 kr (90%)
22. dec. 202510 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret